Karjerą stabdantis S.Buterlevičius: apie naują veiklą, varginusį kontraktų vaikymąsi ir paskutinį „Ryto“ aukso žiedą (5) pirma „MISsMATCH“ dalis

Rugsėjo 10 d., 07:08
S.Buterlevičius kol kas neplanuoja grįžti į krepšinį
S.Buterlevičius kol kas neplanuoja grįžti į krepšinį
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net portale – „MISsMATCH“ laida su Simu Buterlevičiumi.

31-erių puolėjas laidoje pasakojo, kaip pastaraisiais metais prarado mėgavimąsi krepšiniu ir nusprendė stabdyti karjerą. Dabar S.Buterlevičius užsiima kita veikla ir kol kas didelio noro grįžti į krepšinį neturi.

„Gal čia kažkur ir mano klaida, bet priežastis, kodėl paskutiniu metu man nelabai patiko žaisti krepšinį, buvo pojūtis, kad ieškai kontraktų ir kur uždirbti daugiau pinigų. Gal tie pinigai ir stipriai nesiskirdavo, bet draskaisi dėl jų.

Aš negaliu daryti to, kas yra dėl materialių dalykų. Pradedu suprasti, kad visą gyvenimą mano tikslai nebuvo tokie, kad ir kaip kvailai tai beskambėtų.

REKLAMA

Pamačiau, kad aš kažką darau dėl to, kad reikia, o ne, kad noriu, gal todėl ir karjera tokia kryptimi pradėjo eiti“, – pripažino jis.

Nors dabar nuo krepšinio srities jis ir atitrūko, S.Buterlevičius teigė, kad jam būtų įdomu imtis trenerio darbo. Save šioje pozicijoje jis minimaliai išbandė ankstesnės vasaros kelionėje į Kiniją.

„Jaučiau, kad šioje pozicijoje nesutriksiu. Taip, ten draugiškas turnyras, bet pilnos salės irgi buvo. Jaučiau, kad galiu. Bet pagalvojau, kad jei norėčiau iš to gyventi Lietuvoje, tai yra nerealu“, – sakė jis.

S.Buterlevičius teigė, jog pirmąkart apie artėjančią karjeros pabaigą galvoti jį paskatino jau 2016–2017 m. sezonas Prancūzijoje, kuris buvo velniškai sudėtingas fiziškai.

„Galvojau, kad esu praėjęs gerą mokyklą, bet ten kažkas tokio. Sumeti metimus ir beveik 2 valandas žaidi penki prieš penkis be sustojimo, kiekvieną dieną spaudžia, lekia, bėga. Atsilaikiau mėnesį – du, po to labai nusilpau“, – pripažino krepšininkas.

Pirmoje dalyje jis pradėjo pokalbį ir apie savo geriausius karjeros metus bei patirtį Vilniaus „Ryte“. Daugiau apie tai – antroje dalyje.

REKLAMA

„Kas juokingiausia, dar iki šiol galiu prisiminti, kad kai komanda paskutinį kartą laimėjo aukso žiedus dar buvau joje“, – šypsojosi S.Buterlevičius.

Pirmoje „MISsMATCH“ dalyje:

00:30 – apie sprendimą atitolti nuo krepšinio ir savęs paieškas

06:00 – apie nerastą laiką mokslams

10:00 – apie požiūrį į pinigus krepšinyje

13:00 – apie trumpą trenerio patirtį Kinijoje

17:30 – apie pirmas mintis, kad krepšininko karjera ima varginti ir sunkius metus Prancūzijoje

20:30 – apie darbus šalia krepšinio

23:10 – apie geriausius karjeros metus

25:50 – apie metus „Sakaluose“ ir patirtį skirtingose šalyse, kurios pasiilgs

30:00 – apie patikusį gyvenimą Rumunijoje  

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


5 komentarai
Naujausi komentarai (5)
Geriausiai ivertinti (5)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
LKL