K.Punterio vedama „AX Armani“ pratęsta pergalių serija įsibrovė tarp Eurolygos lyderių

Sausio 26 d., 23:33
K.Punteris gausiai rinko taškus (BNS nuotr.)

Pergalingą žygį Eurolygoje tęsia Milano „AX Armani“ (14/7) ekipa, namie 90:79 (24:19, 20:15, 21:28, 25:17) palaužusi Pirėjo „Olympiacos“ (11/11) klubą.

Geros gynybos dėka Milano krepšininkai dar iki ilgosios pertraukos susikrovė dviženklį pranašumą (44:34). Tiesa, šis ilgai neišsilaikė – jau trečiojo kėlinio pabaigoje Hassanas Martinas dvitaškiu su pražanga rezultatą išlygino (60:60).

Ketvirtojo kėlinio viduryje Kevinas Punteris iniciavo spurtą 9:0, po kurio šeimininkai atitolo 77:67. Tai iššaukė dar vieną „Olympiacos“ atsaką – ketvirtasis Aleksandro Vezevkovo tritaškis vėl sumažino skirtumą iki vieno metimo (79:81).

Intrigą per dvi paskutiniąsias mačo minutes panaikino Malcolmo Delaney ir K.Punterio tritaškiai, o Kostas Sloukas rungtynes užbaigė technine pražanga.

K.Punteris Milano klubui iš viso per 33 minutes pelnė 27 taškus (4/4 dvitaškių, 4/8 tritaškių, 7/8 baudų metimų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, kartą pažeidė taisykles, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 33 naudingumo balus.

Dar praėjusį sezoną Pirėjuje startavęs, tačiau ten nepritapęs ir į Belgradą persikėlęs gynėjas prieš buvusią komandą sužaidė rezultatyviausias ir naudingiausias karjeros rungtynes.

Pirėjo klubui tai buvo nesėkmingas bandymas atsitiesti po nesėkmės Kaune. Tuo tarpu „AX Armani“ laimėjo jau penktąjį kartą paeiliui bei turnyro lentelėje šoktelėjo jau iki trečiosios vietos.

Rungtynės itin nesusiklostė „Olympiacos“ simboliui Vassiliui Spanouliui, kuris aikštėje trumpam pasirodė antrajame kėlinyje, per 4 minutes atkovojo ir prarado po kamuolį bei 3 sykius prasižengęs nuo suolo nebepakilo su -3 naudingumo balais.

„AX Armani“: Kevinas Punteris 27 (4/8 tritaškių, 5 rez. perd.), Malcolmas Delaney 16 (5 rez. perd., 10/11 baudų metimų), Sergio Rodriguezas 14 (2/6 tritaškių), Luigi Datome 12.

„Olympiacos“: Aleksandras Vezenkovas 18 (4/10 tritaškių, 10 atk. kam.), Kostas Sloukas 17 (5/7 tritaškių, 7 rez. perd.), Charlesas Jenkinsas ir Aaronas Harrisonas po 8.