K.Porzingio pagalbos stokojusio L.Dončičiaus užsivedimas netapo pergale

Balandžio 19 d., 08:43
L.Dončičius liko be pergalės (Scanpix nuotr.)

Iš duobelės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) neišlipa Dalaso „Mavericks“ (30/26) ekipa, namie 107:121 (20:22, 30:45, 27:20, 30:34) nusileidusi Sakramento „Kings“ (23/34) klubui.

Pirmoji rungtynių pusė visiškai priklausė svečiams, kurie po ilgosios pertraukos skirtumą pakėlė iki 21 taško (80:59).

Šeimininkai rankų nesudėjo, o ketvirtajame kėlinyje siausti ėmęsis Luka Dončičius sumažino skirtumą iki šešių taškų (98:104). Vis dėlto „karaliai“ atsakė savo spurtu, o „Mavericks“ finišavo rungtynėse taip nė karto ir nepirmavę.

L.Dončičiaus kaltinti dėl nesėkmės negalima – slovėnas per 36 minutes pelnė 37 taškus (10/14 dvitaškių, 4/13 tritaškių, 5/10 baudų metimų), atkovojo 8, perėmė vieną ir prarado 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus bei 5 sykius prasižengė.

Komandos lyderiui pritrūko pagrindinio ginklanešio indėlio – Kristapas Porzingis šį kartą sukrapštė vos 9 taškus.

„Mūsų komunikacija buvo geresnė, geriau kovojome dėl kamuolių ir komplikavome jų metimus“, – racionaliai pergalę aiškino „Kings“ strategas Luke‘as Waltonas.

Abi komandos pastaruoju metu yra duobėje. „Kings“ šiuo triumfu nutraukė devynių nesėkmių seriją, o „Mavericks“ per pastaruosius penkis mačus lieka laimėję vos kartą.

„Mavericks“: Luka Dončičius 37 (8 atk. kam., 4/13 tritaškių), Dorianas Finney-Smithas 22 (6/8 tritaškių), Jalenas Brunsonas 20, Kristapas Porzingis 9 (11 atk. kam., 2/7 dvitaškių, 1/7 tritaškių).

„Kings“: De‘Aaronas Foxas 30 (12 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 24 (5 atk. kam., 5/8 tritaškių), Terence‘as Davisas 23 (5/5 tritaškių), Delonas Wrightas 13 (5 atk. kam.), Hassanas Whiteside‘as 12 (10 atk. kam.).