K.Lowry netekusi Toronto ekipa triuškinančiai žengė į kitą etapą (2)

Rugpjūčio 24 d., 07:56
„Raptors“ žengė į kitą etapą (Scanpix nuotr.)

Be problemų Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos ketvirtfinalio seriją uždarė Toronto „Raptors“, Orlande sutriuškinę Bruklino „Nets“ rezultatu 150:122 (39:32, 38:36, 39:19, 34:35) bei triumfavę 4:0.

„Raptors“ šiame susitikime žengė be nesklandumų – jau antrajame kėlinyje komandas skyrė 17 taškų (64:47), o prieš pat ilgąją pertrauką sumažėjęs skirtumas vėliau tik augo, galiausiai pasiekęs ir triuškinančią ribą.

Itin plačią rotaciją taikęs Toronto klubas gali pasigirti, kad nuo atsarginių suolo pakilę žaidėjai net dvigubai rezultatyvumu pranoko starto penketą (100:50).

„Raptors“ pagerino net keletą rekordų. Kanadiečiai sužaidė rezultatyviausią atkrintamųjų rungtynių pusę komandos istorijoje (77 taškai iki ilgosios pertraukos) bei pirmą kartą laimėjo seriją „sausu“ rezultatu 4:0. Toronto klubas pirmą kartą atkrintamosiose įveikė varžovus iš Bruklino – 2007 ir 2014 metais serijos buvo pralaimėtos abu kartus turint namų aikštelės pranašumą.

Deguto šaukštu medaus statinėje tapo Kyle‘o Lowry trauma. Ant oponento kojos greitame ruože užlipęs gynėjas susižeidė čiurną ir į rungtynes negrįžo. Vėliau jis paliko areną ir išvyko atlikti tyrimo magnetiniu rezonansu (MRI).

Itin apmaudu dėl nesėkmės turėtų būti puikų pasirodymą surengusiam Carisui LeVertui, kuris per 31 minutę pelnė 35 taškus (5/14 dvitaškių, 6/9 tritaškių, 7/10 baudų metimų), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Raptors“ jau žino ir savo varžovus kitame etape – jais tapo Bostono „Celtics“ krepšininkai, taip pat 4:0 eliminavę Filadelfijos „76ers“. Konferencijos pusfinalio tvarkaraštis bus paskelbtas netrukus, tačiau jau aišku, kad K.Lowry daug laiko atsistatymui po traumos neturės.

„Raptors“: Normanas Powellas 29 (5 atk. kam., 5/9 tritaškių), Serge‘as Ibaka 27 (15 atk. kam.), Pascalis Siakamas 20 (6 atk. kam., 10 rez. perd., 1/7 tritaškių), Terence‘as Davisas 14 (4/8 tritaškių), Mattas Thomasas 12, O.G.Anunoby 10 (7 atk. kam.), Marcas Gasolis (5 rez. perd.), Fredas VanVleetas (5 rez. perd.) ir Stanley Johnsonas po 9.

„Nets“: Carisas LeVertas 35 (6 atk. kam., 6 rez. perd., 6/9 tritaškių), Tyleris Johnsonas 13 (3/8 tritaškių), Džananas Musa 12 (0/3 tritaškių), Timothe Luwawu-Cabarrot 11 (2/9 tritaškių), Garrettas Temple‘as 10, Rodionas Kurucas ir Jarrettas Allenas (15 atk. kam.) po 8.

Gairės: raptors, nets, kyle lowry