K.Love‘o sugrįžimas pažymėtas B.Portiso vedamos „Wizards“ pergale

Vasario 9 d., 07:59
B.Portisas vedė komandą į priekį (Scanpix nuotr.)

Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Vašingtono „Wizards“ (23/32) klubas, kuris savoje arenoje 119:106 (41:27, 25:25, 26:34, 27:20) pranoko Klivlando „Cavaliers“ (11/44) ekipą.

Ant parketo sugrįžo 50 mačų praleidęs Kevinas Love‘as, kuris pasirodė startiniame penketuke, bet žaidė tik 6 minutes, per kurias pelnė 4 taškus (1/5 metimai). Vyr. treneris Larry Drew teigė, kad aukštaūgis nežais prieš Indianos „Pacers“.

Pralaimėjusiems Collinas Sextonas įmetė 27 taškus (3/7 tritaškiai), Jordanas Clarksonas – 24 (6 atk. kam.), Davidas Nwaba – 17 (8 atk. kam.), debiutavęs Marquese‘as Chrissas – 13, Larry Nance‘as pridėjo 10 taškų (3/15 metimai, 19 atk. kam., 6 rez. perd.).

Nugalėtojus į priekį traukė po mainų su Čikagos „Bulls“ atvykęs Bobby Portisas, kuris surinko 30 taškų (4/6 tritaškiai, 6 atk. kam.). 25 pridėjo Bradley Bealas (13 rez. perd.), 15 – Jeffas Greenas, 14 – Trevoras Ariza, 13 – Thomasas Bryantas (6 atk. kam.), 9 surinko Tomašas Satoransky.

Verta išskirti ir dar vieno buvusio „Bulls“ nario debiutą – Jabari Parkeris pelnė 7 taškus, bet sugriebė 11 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus per 23 žaidimo minutes.

Gairės: nba, cavaliers, wizards