K.Kemzūros strategija supančiojo tiek R.Giedraitį, tiek visą ALBA komandą (14) FOTOGALERIJA

Lapkričio 21 d., 22:44
K.Kemzūros kariauna iškovojo puikią pergalę (Scanpix nuotr.)

Ketvirtą pergalę šiame Eurolygos sezone į savo sąskaitą įsirašė Kęstučio Kemzūros vadovaujama Pirėjo „Olympiacos“ (4/6) komanda.

Graikijos klubas išvykoje netikėtai lengvai rezultatu 99:80 (30:17, 25:21, 21:19, 23:23) įveikė Berlyno ALBA (3/7) ekipą su Roku Giedraičiu.

R.Giedraičiui šis mačas nenusisekė: puolėjas per 22 minutes įmetė 4 taškus (1/6 dvitaškiai, 0/1 tritaškis, 2/2 baudų metimai), atkovojo kamuolį, po kartą suklydo bei užsidirbo bloką, sykį prasižengė, išprovokavo 4 pražangas bei nesurinko nė vieno naudingumo balo.

Svečiai jau pirmo kėlinio viduryje turėjo dviženklę persvarą, kai iš viršaus įdėjo Willie Reedas – 18:8. Per likusį laiką Graikijos ekipa nemažino apsukų ir šventė puikią pergalę, nutraukusi dviejų iš eilės ALBA ekipos pergalių seriją.

„Olympiacos“ krepšininkai puikiai metė iš toli (14/27, 51,9 proc.) bei suklydo tik 7 kartus.

ALBA: Marcusas Erikssonas 16 (4/7 tritaškiai), Makai'us Masonas 15 (3/3 tritaškiai, 13 min.), Landry Nnoko 11 (5 atk. kam.), Timas Schneideris 9 (3/5 tritaškiai).

„Olympiacos“: Augustine'as Rubitas 16 (5/10 dvitaškiai, 8 atk. kam.), Georgios Printezis 15, Brandonas Paulas (4/7 tritaškiai) ir Kostas Papanikolaou po 12, Vassilis Spanoulis 11 (2/6 tritaškiai).