K.Irvingo benefisas sugrąžino „Nets“ į pergalingas vėžes

Sausio 26 d., 09:01
K.Irvingas surinko 45 taškus (Scanpix nuotr.)

Penkių pralaimėjimų seriją Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pavyko nutraukti Bruklino „Nets“ (19/25) krepšininkams.

Kenny Atkinsono kariauna išvykoje po pratęsimo 121:111 (26:25, 24:35, 30:17, 26:29, 15:5) nugalėjo Detroito „Pistons“ (17/30) komandą.

Ketvirto kėlinio pabaiga buvo atkakli: Langstonas Galloway'us atstatė pusiausvyrą, tačiau netrukus Wilsonas Chandleris vėl išvedė „Nets“ ekipą į priekį – 106:104.

Po nesėkmingos šeimininkų atakos Bruklino klubas galėjo įtvirtinti pergalę, bet to nepadarė ir praleido Derricko Rose'o dvitaškį – komandoms teko žaisti pratęsimą.

Papildomo laiko metu „Nets“ ekipa, vedama Kyrie Irvingo, užtikrintai rinko taškus ir iškovojo svarbią pergalę, kuri leido saugiau jaustis aštuntoje Vakarų konferencijos turnyro lentelės vietoje.

„Pistons“: Derrickas Rose'as 27 (6 rez. perd.), Andre Drummondas 20 (21 atk. kam.), Sviatoslavas Michailiukas 19 (3/8 tritaškiai),... Sekou Doumbouya 0 (17 min.).

„Nets“: Kyrie Irvingas 45 (5/12 tritaškiai, 10/10 baudų metimai), Jarrettas Allenas 20 (15 atk. kam., 4 bl.), Joe Harrisas 16 (4/10 tritaškiai, 6 atk. kam.), Carisas LeVertas 11.