K.Irvingas užtikrino dramatišką pergalę Naujajame Orleane

Balandžio 21 d., 08:12
K.Irvingas vedė „Nets“ į pergalę (Scanpix nuotr.)

Dramatišką pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Bruklino „Nets“ (39/19) ekipa, išvykoje 134:129 (26:29, 31:30, 36:33, 41:37) palaužusi Naujojo Orleano „Pelicans“ (25/33) klubą.

Mačo metu abi komandos spėjo pasidžiaugti dviženkle persvara, o likus žaisti 11 sekundžių Brandonas Ingramas baudų metimais sumažino varžovų pranašumą iki minimalaus – 128:129.

Kyrie Irvingas į tai atsakė taikliais baudų metimais, o B.Ingramas ir Bruce‘as Brownas iš šios distancijos pasižymėjo po kartą. Lemiamoje „Pelicans“ atakoje suklydo Zionas Williamsonas, o K.Irvingas įtvirtino pergalę.

„Nets“ įžaidėjas vėl rinko puikius skaičius – 38 minutės, 32 taškai (9/12 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 5/6 baudų metimų), 2 atkovoti kamuoliai, 8 rezultatyvūs perdavimai, perimtas kamuolys, 5 klaidos ir 3 pražangos.

„Žinoma, kai Kyrie atlieka sau įprastus dalykus ir pataiko sudėtingus metimus, mus tai gelbėja. Vis dėlto manau, kad atlikome puikų darbą dalindamiesi kamuoliu ir nesustodami puolime“, – po mačo teigė Blake‘as Griffinas.

K.Irvingui išties reikėjo gelbėti komandą, nes rungtyniauti ir toliau negali Kevinas Durantas bei Jamesas Hardenas.

Tuo tarpu Naujojo Orleano klube žibėjo Z.Williamsonas – 35 minutės, 33 taškai (14/19 dvitaškių, 5/6 baudų metimų), 7 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, perimtas kamuolys, 4 klaidos ir 3 pražangos.

Šeimininkai pralaimėjo jau ketvirtą kartą paeiliui.

„Nets“: Kyrie Irvingas 32 (8 rez. perd.), Joe Harrisas 24 (3/6 tritaškių), Landry Shametas 18 (8 rez. perd.), Blake‘as Griffinas 16 (8 atk. kam., 1/5 tritaškių), Jeffas Greenas 15 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Bruce‘as Brownas 11 (11 atk. kam., 4 per. kam.), Timothe Luwawu-Cabarrot 10.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 33 (7 atk. kam., 14/19 dvitaškių), Brandonas Ingramas 27 (5 rez. perd.), Lonzo Ballas (3/6 tritaškių) ir Naji Marshallas (6 atk. kam., 7 rez. perd. ,2/8 tritaškių) po 15, Kira Lewisas 11.