K.Gainesas atvedė „Juventus“ į triuškinančią pergalę prieš NKL čempionus (3)

Spalio 16 d., 20:00
Gainesas (BNS nuotr.)
Šaltinis: Utenos Juventus

Atsakomosiose Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyro rungtynėse Utenos „Juventus“ namuose 100:57 (29:13, 26:17, 22:12, 24:15) nepaliko vilčių Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ krepšininkams ir pateko į antrąjį turnyro etapą, kuriame Žydrūno Urbono auklėtinių lauks Kėdainių „Nevėžio“ ekipa.

Rungtynių pradžioje Marius Runkauskas įsmeigė tolimą metimą, netrukus varžovų klaida pasinaudoję „Juventus“ krepšininkai surezgė dar vieną rezultatyvią ataką ir po Vaido Čepukaičio dėjimo įgijo penkių taškų pranašumą (5:0). Pirmuosius klaipėdiečių taškus trečiąją ketvirčio minutę dėjimu pelnė Ignas Ramašauskas, tačiau puolime uteniškių ir toliau nesulaikę svečiai įpusėjus kėliniui, po taiklaus Arvydo Šikšniaus dvitaškio, atsilikinėjo dviženkliu skirtumu (17:7). Apsukų nesumažinę Žydrūno Urbono auklėtiniai pirmąjį ketvirtį baigė A.Šikšniaus trijų taškų vertės metimu suteikusiu šešiolikos taškų pranašumą (29:13).

Sėkmingai pirmąjį kėlinį užbaigusi „Juventus“ ekipa antrąjį pradėjo klaida, tuo tarpu klaipėdiečiai surezgė rezultatyvią ataką ir šiek tiek sumažino atsilikimą (29:15). Sekančioje atakoje Martinas Gebenas ryžosi metimui iš tolimos distancijos ir sėkmingai jį realizavo padidindamas Utenos komandos pranašumą iki septyniolikos taškų (32:15). Netrukus Kenny Gainesas pridėjo dar vieną tritaškį, kuris šeimininkams leido susikrauti triuškinamą pranašumą (40:20). Per likusį laiką „Juventus“ krepšininkai dar labiau padidino pranašumą ir į ilgąją pertrauką išėjo turėdami dvidešimt penkių taškų persvarą (55:30).

Antroje rungtynių dalyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, svečiams atsigauti nepavyko, o tuo tarpu nesulaikomai rungtyniavę Žydrūno Urbono auklėtiniai ir toliau bėgo į priekį didindami skirtumą tarp komandų. Trečiojo ketvirčio pirmoje pusėje po M.Gebeno taiklių baudų metimų „Juventus“ pranašumas išaugo iki trisdešimties taškų (64:34). Galiausiai susikrautą persvarą išsaugoję šeimininkai šventė užtikrintą pergalę (100:57).

Ši pergalė „Juventus“ komandai atvėrė duris į antrąjį Karaliaus Mindaugo taurės turnyro etapą, kuriame Ž.Urbono auklėtinių laukia akistata su Kėdainių „Nevėžio“ ekipa.

„Juventus“: Kenny Gainesas 24 (4/6 tritaškių), Marius Runkauskas 17 (5/5 tritaškių), Karolis Guščikas 14 (10 atk. kam.), Arvydas Šikšnius 13 (3/4 tritaškių), Martinas Gebenas 9 (9 atk. kam.).

„Neptūnas-Akvaservis“: Herkus Kumpys 13, Ignas Ramašauskas 12 (10 atk. kam.), Tadas Pažėra 10 (6 rez. perd.), Klaidas Metrikis 8 (1/5 dvitaškių, 2/6 tritaškių).