K.Duranto trigubas dublis atvedė į pergalę be dviejų žvaigždžių žaidusią „Warriors“ (2) FOTOGALERIJA

Gruodžio 7 d., 07:44
K.Durantas buvo itin sunkiai sustabdomas (Scanpix nuotr.)

Dar vieną kartą laimėti Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) sugebėjo į sudėtingą situaciją pakliuvusi Oklando „Golden State Warriors“ (20/6) ekipa, kuri išvykoje 101:87 (26:18, 27:20, 26:30, 22:19) nugalėjo Šarlotės „Hornets“ (9/14).

Be dviejų kertinių žaidėjų besivertusi „Warriors“ šį kartą nedemonstravo uraganinio puolimo, o po ilgosios pertraukos pirmavo tik puikios gynybos dėka – 53:38.

Vis dėlto tokio žaidimo pilnai užteko, kad „Hornets“ neturėtų didelių šansų kabintis į pergalę. Sunkiai taškus krapštę šeimininkai trečiajame kėlinyje skirtumą kiek aptirpdė, tačiau rungtynių eigos pakeisti nesugebėjo.

„Warriors“ padėti šiame mače negalėjo Stephenas Curry ir Draymondas Greenas, o jų nebuvimą kompensuoti ėmėti Kevinas Durantas. Puolėjas per 36 minutes pelnė 35 taškus (10/18 dvitaškių, 3/10 tritaškių, 6/6 baudų metimų), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Tiesa, su traumomis problemų rungtynių metu atsirado ir šeimininkams – pirmajame kėlinyje rungtynes paliko Frankas Kaminsky, ketvirtajame – Cody Zelleris.

Abi ekipos šiame mače nepademonstravo didelės įvairovės puolime. Vos trys „Hornets“ žaidėjai sugebėjo pasiekti dviženklį rezultatyvumą, o du „Warriors“ starto penketo nariai (Jordanas Bellas ir Zaza Pachulia) apskritai nepelnė nė taško.

„Warriors“: Kevinas Durantas 35 (11 atk. kam., 10 rez. perd.), Klay‘us Thompsonas 22 (4/7 tritaškių), Nickas Youngas 10, Andre Iguodala (8 atk. kam.) ir Quinnas Cookas po 8.

„Hornets“: Kemba Walkeris 24 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Nicolas Batumas 15, Dwightas Howardas 14 (7 atk. kam.).