Juodkalniečio vedami „Magic“ krito išlipę iš 15 taškų deficito (1)

Sausio 18 d., 21:35
N.Vučevičius buvo sunkiai sulaikomas (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) dar vieną pergalę pasiekė Niujorko „Knicks“ (7/8), namie 91:84 (19:13, 29:25, 19:16, 25:30) palaužę Orlando „Magic“ (6/8) ekipą.

Didžiąją mačo dalį pirmavę „Knicks“ trečiojo kėlinio pabaigoje atitrūko 15 taškų skirtumu (66:51). „Magic“ į tai atsakė savo spurtu bei po Aarono Gordono tritaškio išlygino rezultatą 73:73.

Intriga išsilaikė ir besibaigiant ketvirtajam kėliniui, kai Terrence‘as Rossas tolimu metimu persvėrė rezultatą (81:80). Juliusui Randle‘ui baudos metimu atstačius „status quo“ liko žaisti minutė. J.Randle‘o ir R.J.Barretto metimai suteikė šeimininkams pranašumą – 85:81. Paskutines svečių mintis sudaužė Reggie Bullocko baudų metimai.

Pagrindiniu pergalės kalviu tapęs J.Randle‘as per 39 minutes pelnė 21 tašką (3/13 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 9/13 baudų metimų), atkovojo 17 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą bei 4 sykius prasižengė.

„Knicks“ viso mačo metu vargo mesdami iš toli bei pasiekė vos 19 procentų taiklumą (5/27).

Orlando klube išsiskyrė 24 taškus (8/11 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 2/2 baudų metimų) pelnęs Nikola Vučevičius. Juodkalnietis per 36 minutes taip pat atkovojo 14 kamuolių, blokavo 2 metimus ir 3 sykius prasižengė.

„Magic“ suklupo jau šeštąjį kartą paeiliui.

„Knicks“: R.J.Barrettas 22 (10 atk. kam.), Juliusas Randle‘as 21 (17 atk. kam.), Reggie Bullockas 13 (2/8 tritaškių), Elfridas Paytonas 12 (6/11 dvitaškių), Immanuelis Quickley 11, Mitchellas Robinsonas 6 (10 atk. kam.).

„Magic“: Nikola Vučevičius 24 (14 atk. kam.), Terrence‘as Rossas 19 (4/8 tritaškių), Aaronas Gordonas 18 (17 atk. kam., 9 rez. perd.).