J.Valančiūno tritaškiu pažymėtame mače – triuškinanti pergalė ir K.Lowry išvarymas (5)

Spalio 11 d., 08:08
J.Valančiūnas pasiekė dviženklį rezultatyvumą (Scanpix nuotr.)

Dar vieną pergalę ikisezoninėse Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse iškovojo Toronto „Raptors“ ekipa, namie 118:91 (21:29, 35:30, 35:11, 27:21) nugalėjusi Bruklino „Nets“ krepšininkus.

Lemtingas šiose rungtynėse buvo trečiasis kėlinys, kurį šeimininkai laimėjo triuškinančiu rezultatu 35:11.

Jonas Valančiūnas nugalėtojams per 21 minutę pelnė 11 taškų (4/7 dvitaškių, 1/3 tritaškių), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą, po 3 sykius suklydo ir prasižengė.

Net ir draugiško pobūdžio rungtynės neapsiėjo be aistrų – trečiojo kėlinio pradžioje teisėjų sprendimais nepatenkintas Kyle‘as Lowry aiškiai išsakė savo nuomonę ir po dviejų techninių pražangų buvo išvarytas į rūbinę.

„Nets“: Jarrettas Allenas 24 (4 atk. kam.), D‘Angelo Russellas 18 (6 atk. kam.), Carisas LeVertas 13, Joe Harrisas 10 (5 atk. kam.).

„Raptors“: Danny Greenas 22 (5 per. kam., 6/7 tritaškių), Serge‘as Ibaka 13 (5 atk. kam., 5 blokai), Kawhi Leonardas (7 atk. kam., 7 rez. perd., 4 per. kam.), Jonas Valančiūnas ir Fredas VanVleetas po 11.