J.Valančiūno sąskaitoje – geriausias sezono mačas ir dar vienas įrašas „Grizzlies“ metraščiuose (10)

Vasario 9 d., 07:22
J.Valančiūnas atkovojo net 20 kamuolių (Scanpix nuotr.)

Ketvirtą pralaimėjimą iš eilės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (9/10) komanda.

„Grizliai“ namuose rezultatu 113:128 (34:35, 36:28, 27:31, 16:34) neatsilaikė prieš Toronto „Raptors“ (11/13) ekipą.

Lietuvis prieš savo buvusį klubą sužaidė puikias rungtynes: J.Valančiūnas per 34 minutes pelnė 27 taškus (8/12 dvitaškiai, 11/12 baudos metimai), atkovojo 20 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 3 kartus suklydo bei 5 sykius pažeidė taisykles.

Tai – geriausias J.Valančiūno pasirodymas šiame sezone. Be to, aukštaūgis tapo pirmuoju Memfio ekipos žaidėju, kuriam iki ilgosios pertraukos pavyko įmesti bent 18 taškų bei sugriebti bent 14 kamuolių.

Šios akistatos trečiame kėlinyje į rūbinę už ginčus su teisėjais buvo išsiųstas strategas Nickas Nurse'as, tačiau po to svečiai pradėjo žaisti sėkmingiau ir iškovojo ne tokią dažną pergalę.

Memfio ekipa namuose per 10 susitikimų iškovojo vos 3 pergales.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 27, Dillonas Brooksas 22 (4/10 tritaškiai, 5 atk. kam.), Ja Morantas 18 (9 rez. perd.), Kyle'as Andersonas 15 (1/7 tritaškiai), Desmondas Bane'as 13 (3/7 tritaškiai).

„Raptors“: Pascalis Siakamas (5/8 tritaškiai, 5 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Fredas VanVleetas (12/12 baudos metimai, 9 rez. perd.) po 32, Normanas Powellas 29 (6/9 tritaškiai), Chrisas Boucher 12 (10 atk. kam.).