J.Valančiūno dvigubas dublis nesustabdė D.Rose'o ir „Knicks“ (6)

Gegužės 4 d., 08:02
J.Valančiūnas atkovojo 16 kamuolių (Scanpix nuotr.)

Ketvirtą pralaimėjimą per pastarąsias penkerias rungtynes Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Memfio „Grizzlies“ (32/32) komanda su Jonu Valančiūnu.

„Grizliai“ namuose rezultatu 104:118 (22:25, 36:44, 22:28, 24:21) nusileido puikiai rungtyniaujančiai Niujorko „Knicks“ (37/28) ekipai.

Lietuvis rungtyniavo 35 minutes, pelnė 11 taškų (4/8 dvitaškiai, 3/3 baudos metimai), atkovojo 16 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 metimus, 2 kartus suklydo bei sykį pažeidė taisykles.

Tai buvo 44-asis J.Valančiūno šio sezono dvigubas dublis.

Memfio komanda nesustabdė vėl galingai žaidusio ir 29 taškus pelniusio Juliuso Randle'o, be to, puikiai pasirodė 27 minutes rungtyniavęs Derrickas Rose'as.

Gynėjas per šį laiką įmetė 25 taškus, puikiai atakuodamas krepšį – 8/10 dvitaškiai bei 3/5 tritaškiai.

Niujorko ekipa laimėjo net 12-ąjį kartą per pastaruosius 13 susitikimų.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 25 (5/9 tritaškiai), Desmondas Bane'as 22 (4/7 tritaškiai, 8 atk. kam.), Jarenas Jacksonas jaunesnysis 15, Kyle'as Andersonas 13 (3/9 tritaškiai, 6 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Knicks“: Juliusas Randle'as 28 (5/8 tritaškiai, 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Derrickas Rose'as 25, R.J.Barrettas 15 (7 atk. kam.), Reggie Bullockas 13 (2/6 tritaškiai).