J.Valančiūnas stokojo taiklumo, o ekipa leido „Bucks“ užfiksuoti 17-ąją pergalę iš eilės (11)

Gruodžio 14 d., 07:29
J.Valančiūnas nebuvo pastebimas (Scanpix nuotr.)

Nesėkmę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (8/17) ekipa, kuri savoje arenoje 114:127 (29:35, 33:9, 33:26, 19:37) nusileido Milvokio „Bucks“ (23/3) krepšininkams, kurie pasiekė 17-ąją pergalę iš eilės.

Prasidėjus paskutiniam kėliniui „Grizzlies“ dar pirmavo 95:90. Prabėgus 4 minutėms šeimininkų persvara buvo tarpi (102:99), o tada „Bucks“ spurtavo 11:0 ir perėmė iniciatyvą – 110:102. Netrukus skirtumas perkopė dviženklę ribą (117:106) ir Vakarų konferencijos autsaideriai sudėjo ginklus.

„Bucks“ 17 pergalių serija yra antra ilgiausia klubo istorijoje – ji nusileidžia tik 1970–1971 metų sezone užfiksuotai 20 laimėjimų atkarpai.

19 minučių žaidęs J.Valančiūnas pelnė 8 taškus (2/9 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 1/2 baudos metimai), sugriebė 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Pralaimėjusiems Jarenas Jacksonas sužaidė karjeros mačą: įmetė 43 taškus (9/15 tritaškiai) ir sugriebė 5 kamuolius. 19 pridėjo Dillonas Brooksas (4/7 tritaškiai), 15 – Jae‘us Crowderis (11 atk. kam.), 10 – Tyuso Joneso sąskaitoje.

Nugalėtojams Giannis Antetokounmpo surinko 37 taškus (10/13 baudos metimai, 11 atk. kam.), Khrisas Middletonas – 26 (3/6 tritaškiai), Ericas Bledsoe – 12, D.J.Wilsonas – 11, Brookas Lopezas – 10 taškų (10 atk. kam.).