J.Valančiūnas apie naująjį komandos draugą Z.Williamsoną: jis yra žvėris (16) VIDEO interviu

Rugsėjo 28 d., 08:35
J.Valančiūnas buvo pristatytas naujajame klube (Nuotr, Youtube.com)
J.Valančiūnas buvo pristatytas naujajame klube (Nuotr, Youtube.com)
Šaltinis: Krepsinis.net

Jonas Valančiūnas šį tarpsezonį buvo įtrauktas į mainus ir iš Memfio „Grizzlies“ ekipos persikėlė į Naujojo Orleano „Pelicksans“ kubą.

Prieš naujojo sezono startą 29 metų 211 cm ūgio vidurio puolėjas iš Lietuvos buvo pristatytas „Pelicans“ ekipos gerbėjams, o Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) žurnalistai turėjo progą užduoti jam klausimus.

– Kur buvote, kai sužinojote, kad esate išmainytas ir kaip į tai reagavote?

– Tuo metu, kai man paskambino ir pranešė, kad esu išmainytas aš buvau namuose. Tai nebuvo toks pirmas kartas ir kažkiek to tikėjausi. Pirmas dalykas, ką padariau tai pradėjau ieškoti informacijos apie Naujajį Orleaną. Koks tai miestas, kas jame vyksta ir kur būtų galima skaniai pavalgyti. Komandą jau žinojau iš anksčiau, kadangi teko prieš ją žaisti, tad daugiau informacijos ieškojau apie miestą.

REKLAMA

– Komandoje yra B.Ingramas ir Z.Willaimsonas. Kaip vertinate galimybę žaisti su šiais jaunais krepšininkais.

– Mes turime puikių žaidėjų ir visi nori kovoti ir laimėti. Dabar turime pasižiūrėti, kaip atrodome aikštėje. Turime atlikti daug darbo ir jei norime būtų sėkmingi turime pasiruošti sunkiai darbuotis.

– Praėjęs sezonas statistiškai jums buvo sėkmingiausias karjeroje? Ar tikitės kažką panašaus demonstruoti ir naujajame klube?

– Mes žaidėme kietai kiekvienose rungtynėse ir padarėme gerų dalykų, bet tai praeitis. Dabar esu čia ir noriu būti dar sėkmingesnis bei nuveikti dar daugiau gerų dalykų. Turime puikų trenerių štabą, kuris padės man augti. Vis tik tai ne individualus sportas, o komandinis ir turime išmokti laimėti kaip komanda.

– Memfyje žaidėte su daug jaunimo ir ten buvo svarbi jūsų patirtis. Ar kažko panašaus laukti ir Naujajame Orleane?

– Stengiuosi būti tas, kuris rodo pavyzdį. Viena yra sėdėti ant suolelio ir aiškinti, kas ką turi ar neturi daryti, bet manau, kad turiu tiesiog rodyti pavyzdį: sunkiai dirbti ir kovoti iš visų jėgų dirbti.

– Ar jau sugebėjote susipažinti su miestu?

– Aš čia dar tik kelias dienas. Turėjau atlikti daug darbų, perkelti čia savo gyvenimą. Prieš akis dar daug laiko, tad tikrai susipažinsiu su miestu.

REKLAMA

– Kokie jūsų pirmieji įspūdžiai apie ekipos vyriausiąjį trenerį W.Greeną?

– Jis yra žaidėjų treneris. Tai treneris, kuris stengiasi iš žaidėjų išspausti maksimumą. Jam tai bus pirmasis sezonas vyriausiojo trenerio poste ir tai bus pereinamieji metai jam, bet tai labai protingas specialistas, kuris siekia padėti žaidėjams augti.

– Koks jūsų įspūdis apie Z.Williamsoną?

– Jis yra žvėris. Turime sugebėti duoti jam kamuolį ir žiūrėti, kaip jis dirba. Zionas yra puikus atletas ir jis yra šio klubo ateitis.

Bružo ir Pulkovskio podkastas: atsakymai į patronų klausimus. Spausk ir žiūrėk >>


16 komentarai
Naujausi komentarai (16)
Geriausiai ivertinti (16)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Naujausios