J.Mačiulis: apie žalgiriečių pagalbą reabilitacijos metu, motyvus likti AEK ir Graikijos lygą be OLY (2) VIDEO interviu

liepos 22 d., 12:52
J.Mačiulis spėjo pasveikti po rankos traumos (BNS nuotr.)
J.Mačiulis spėjo pasveikti po rankos traumos (BNS nuotr.)
Edgaras Pulkovskis

 Lietuvos rinktinė pirmadienį pradeda pasiruošimą Pasaulio taurės kovoms. Vienas pirmųjų į Palangos „Vanagupės“ viešbutį atvyko Jonas Mačiulis.

Simboliška, bet buvo paskutinis žaidėjas, kuris įšoko į tą pasiruošimo traukinį, kadangi buvo daug abejonių, ar spės pasveikti po patirtos rankos traumos.

J.Mačiulis susirinkusiems teigė, kad gegužės mėnesį buvo dvejonių, ar spės pasveikti, kadangi reabilitacija buvo tarsi užstrigusi viename taške, tačiau dabar jis pasirengęs lieti prakaitą su kitais nacionalinės komandos kandidatais.

– Kaip sekėsi reabilitacija? – Krepsinis.net žurnalistas paklausė J.Mačiulio.

– Esu pasiruošęs pilnai. Reabilitacija pasisekė gerai, paskutinė savaitė buvo skirta tik krepšiniui, kur buvo daromi įvairiausi bandymai, imituojamos žaidybinės situacijos. Priėmėme sprendimą, kad viskas gerai ir esu pasiruošęs padėti rinktinei.

REKLAMA

– Kas padėjo šlifuoti krepšinio elementus?

– Tomas Masiulis (juokiasi). Taip pat su jaunaisiais žalgiriečiais, kurie sportuoja visą vasarą ir jie man tikrai padėjo.

– Kaip atrodo, kiek truksite, kol pasieksite optimalią formą?

– 3,5 mėnesio gydžiausi traumą reabilitacijomis ir mediciniškai. Dabar jau 3 savaitės bus skirtos ne tik atstatyti jėgai, bet ir kondicijai. Pirmieji raumenų skausmai yra išgyventi ir galima toliau dirbti normaliai.

– Prabėgo dveji metai nuo tikrosios rinktinės. Kiek pasigedote to reiškinio?

– Pasigedome kaip ir visi krepšinio sirgaliai. Pasiilgome vasaros, kai visi susirenkame ir žaidžiame čempionate. Malonu visiems susitikti ir pajausti rinktinės gyvenimą. Tikrai to trūko.

REKLAMA

– Ar buvo metas, kai abejojote, kad spėsite pasveikti?

– Ne vasarą, bet gegužės viduryje, kai buvo sustojęs rankos ištiesimas ir buvo ieškoma, kodėl taip vyksta. Vėliau paėmė ir išsitiesė (juokiasi).

– Kodėl likote AEK klube?

– Dėl daugybės priežasčių: šeima, geras klubas, nusibodo kraustytis, geras miestas. Sezono tikslai nebuvo įgyvendinti, nes pasipylė traumos, bet man viskas buvo super. Iš jų buvo medicininė priežiūra labai gera, nes visą reabilitaciją atlikau su AEK medikais. Viskas aukščiausio lygio. Nemačiau priežasčių nelikti.

– Ar nebus keista žaisti Graikijos lygoje, kur nebus „Olympiacos“?

– Keista nebus, bet bus daugiau motyvacijos kitiems klubams, nes žinos, jog yra galimybė patekti į finalą. Anksčiau visi žinojo, kad to nebuvo (juokiasi). Bus daug įdomiau.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


2 komentarai
Naujausi komentarai (2)
Geriausiai ivertinti (2)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti