J.Jankevičius nusivylė „Ryto“ sprendimu nukabinti Š.Jasikevičiaus portretą: gal kabins Echodo maikę? (57) pasisakė ir „B Tribūna“

Spalio 4 d., 15:39
J.Jankevičius nusivylė sprendimu (BNS nuotr.)
J.Jankevičius nusivylė sprendimu (BNS nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Vilniaus „Ryto“ komandos ištikimas gerbėjas Justinas Jankevičius neliko sužavėtas klubo sprendimu nukelti iš „Jeep“ arenos palubių Šarūno Jasikevičiaus portretą.

„Dėl to nesu labai excited“, – sakė LRT radijo laidoje „Penktadienio pokalbiai“ apsilankęs humoristas.

„Labai smagu, kad tokie kieti vyrai yra ultros, bet staiga jiems širdis susopo. Jasikevičius buvo fantastiškas žaidėjas, kai žaidė Vilniaus klube. Suprantu tą oficialią versiją, bet jeigu jau užkabinai... Ar pristigo palubėse vietos? Oficiali versija, kad nieko nelaimėjo. O tai dabar jau kažką kabins? Echodo maikę pakabinsite? Kieno pakabinsite marškinėlius vietoje Jasikevičiaus?“, – ironiškai klausė J.Jankevičius.

REKLAMA

„Man visiškai dėl to neskaudėjo širdies, nes turėjome vieną fantastiškiausių žaidėjų. „Lietuvos ryte“ jis žaidė puikiai ir vėliau tapo legenda. Mes galvokime ne dėlto to, kas mus nervina, bet galvokime, kas nervina mūsų varžovus. Mes su tuo plakatu parodome „Žalgiriui“, kad Jasikevičius pirmiausia buvo mūsų. Manau, kad „B Tribūna“ gali sau leisti skanduoti, ką tik nori, nes gyvename laisvoje Lietuvoje, bet kai jie spaudžia klubą daryti idiotiškus sprendimus, aš netylėsiu. Nesakau, kad jie idiotai, bet šis ėjimas ir sprendimas buvo idiotiškas.“

„Aš klubo vietoje pasakyčiau, kad nukėlė nuvalyti ir pakabinčiau atgal. Fantastiška, kad „B Tribūna“ būna rungtynėse ir sukuria puikią atmosferą, bet šioje vietoje galėjo patylėti“, – kalbėjo J.Jankevičius.

Savo poziciją vėliau pateikė ir „B Tribūna“, rašiusi, kad klubui tokio žingsnio daryti neliepė.

„Prieš sezoną buvusiame susitikime su klubu diskutavom apie daug dalykų, viena iš temų buvo praeityje klubo norėtas įgyvendinti projektas – kokio nors legendinio žaidėjo marškinėlių pakėlimas į „Siemens“ arenos palubes. Tuo pačiu užsiminėme, kad koks Stepas, Jomantas ar Lukauskis yra daug didesnės „Ryto“ legendos nei Jasikevičius, bekabantis mūsų arenoje. Tiek kalbos ir tebuvo šia tema.

REKLAMA

Klubo sprendimas kažkam gali patikt, kažkam nepatikt. Mums jis atrodo suprantamas ir logiškas. Kodėl?

Jasikevičius „Ryte“ nepraleido nei daug metų, nei turi klubui sentimentų, nei kažką su klubu pasiekė. „Rytas“ jam buvo tarpinė stotelė karjeroje žengti kažkur kitur. Jeigu atkreiptume dėmesį į pačio Šarūno rašytą knygą, joje per daugiau nei 200 puslapių „Rytas“ paminėtas keliais sakiniais, pabrėžiant, jog buvo puikus laiptelis pakelti savo karjerą. Nieko daugiau.

Ir tai yra normalu. Šarūnas gimė Kaune, nuo vaikystės mylėjo savo miesto komandą. Jis įsimylėjęs „Barca“, jis turi simpatijų PAO ar „Maccabi“, bet „Rytui“... Dabar „Žalgirio“ klube jis yra Dievas ir visada bus žaliai baltas. Gal mes ir nekenčiame tų „tikrųjų“ žalgiriečių, bet pagarbą už tam tikrus dalykus jaučiame. Tų dalykų Jasikevičius yra padaręs ir „Ryte“ ar rinktinėje. Apskritai jo mentalitetas ir pasisakymai apie žiūrovus, palaikymą yra buvę teisingi, bet tai niekuo nesusiję su buvimu „Ryto“ legenda“, – rašė „B Tribūna“.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


57 komentarai
Naujausi komentarai (57)
Geriausiai ivertinti (57)
PRO komentarai (8)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti