J.Hardenas ant parketo praleido vos 4 minutes ir rungtynių tęsti negalėjo (6)

Balandžio 6 d., 09:21
J.Hardenas savo pasirodymą baigė pirmame kėlinyje (Scanpix nuotr.)

Į pergalingą ritmą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) netrukus sugrįžo Bruklino „Nets“ (35/16) komanda.

Rytų konferencijos lyderiai namuose po atkaklios kovos 114:112 (31:34, 26:33, 32:21, 25:24) įveikė Niujorko „Knicks“ (25/26) krepšininkus.

Likus 26 sekundėms iki mačo pabaigos, Alecas Burksas pataikė tritaškį bei išlygino rezultatą – 112:112, tačiau kitos atakos metu du baudos metimus realizavo Jeffas Greenas.

Svečiai turėjo kiek mažiau negu 4 sekundes išplėšti pratęsimą. Iniciatyvos ėmėsi Juliusas Randle'as – aukštaūgio dvitaškis tikslo nepasiekė ir Niujorko ekipa pralaimėjo ketvirtą kartą per pastarąsias penkerias rungtynes.

Ši dvikova apkarto Bruklino klubo gynėjui Jamesui Hardenui, kuris dėl atsinaujinusios traumos žaidė vos 4 minutes. Per šį laiką J.Hardenas atkovojo kamuolį bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Nets“: Kyrie Irvingas 40 (5/12 tritaškiai, 7 rez. perd.), Jeffas Greenas 23 (9/13 baudos metimai), Joe Harrisas 16 (8 atk. kam.),... LaMarcusas Aldridge'as 8 (6 atk. kam.).

„Knicks“: R.J.Barrettas 22 (4/6 tritaškiai), Reggie Bullockas 21 (5/10 tritaškiai), Juliusas Randle'as 19 (15 atk. kam., 12 rez. perd.), Derrickas Rose'as 16.