J.Embiidas pergalę prigriebė pranokdamas K.Irvingą taškų lenktynėse (3)

Balandžio 15 d., 07:46
J.Embiidas tiesiog dominavo (Scanpix nuotr.)

Saldžią pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Filadelfijos „76ers“ (38/17) ekipa, namie 123:117 (32:28, 33:30, 29:26, 29:33) palaužusi Bruklino „Nets“ (37/18) klubą.

Permainingo mačo ketvirtajame kėlinyje „76ers“ dar pirmavo 112:90, tačiau „Nets“ galingu spurtu sugebėjo grįžti į rungtynes ir priartėti per vieną metimą (111:114). Vis dėlto likusias dvi minutes aikštėje vyko baudų metimų konkursas, kurį šeimininkai atlaikė.

Pagrindiniu pergalės kalviu tapęs Joelis Embiidas per 33 minutes pelnė 39 taškus (10/23 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 10/11 baudų metimų), atkovojo 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus bei 2 sykius suklydo.

Tuo tarpu Bruklino klubas šiame susitikime turėjo vertis be Kevino Duranto, Jameso Hardeno, Blake‘o Griffino, LaMarcuso Aldridge‘o ir būrio kitų žaidėjų, todėl papildomas krūvis teko Kyrie Irvingui, kuris šį iššūkį mielai priėmė.

Gynėjas per 33 minutes pelnė 37 taškus (12/19 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 10/10 baudų metimų), atkovojo 3, perėmė 2 ir prarado 3 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei sykį prasižengė.

„Kai ateis atkrintamosios, tai bus visiškai kitoks žvėris, bet mes būsime tam pasiruošę. Neabejoju, kad ir jie bus pasirengę mums“, – toli į ateitį žvelgė „76ers“ strategas Docas Riversas.

Ši pergalė Filadelfijos klubui leido iš tiesioginių konkurentų perimti pirmąją vietą Rytų konferencijoje.

„Nets“: Kyrie Irvingas 37 (9 rez. perd.), Landry Shametas 17 (1/5 tritaškių), Jeffas Greenas 15 (1/5 tritaškių), Bruce‘as Brownas 14 (5 atk. kam.), DeAndre Jordanas 12 (14 atk. kam., 5 rez. perd., 6/7 dvitaškių).

„76ers“: Joelis Embiidas 39 (13 atk. kam., 3/6 tritaškių), Tobiasas Harrisas 26 (5 atk. kam.), Benas Simmonsas 17 (9 rez. perd.), Shake‘as Miltonas 15, Furkanas Korkmazas 9.