J.Crawfordas nesėkmingai grįžo į NBA, „Nets“ prancūzas sužaidė karjeros rungtynes (1)

Rugpjūčio 4 d., 23:20
T.Luwawu-Cabarrot pelnė 26 taškus (Scanpix nuotr.)

Dar vieną pergalę į savo sąskaitą įsirašė Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Bruklino „Nets“ (32/35) klubas.

Bruklino komanda po nuožmaus mūšio 119:116 (40:34, 33:31, 21:23, 25:28) patiesė Rytų konferencijos lyderius Milvokio „Bucks“ (54/14) krepšininkus.

Likus pusei minutės iki mačo pabaigos, Donte DiVincenzo taikliu metimu priartino „elnius“ iki 116:117, tačiau Garrettas Temple'as atsakė dvitaškiu, o per 6 sekundes „Bucks“ klubas neišsigelbėjo.

Ši dvikova apkarto į NBA grįžusiam Jamalui Crawfordui, kuris sužaidė vos 6 minutes bei dėl traumos negalėjo pratęsti dvikovos.

Kita vertus, NBA karjeros mačą sužaidė Timothe Luwawu-Cabarrot – prancūzas per 31 minutę įmetė 26 taškus.

Lyderiams davusi atsikvėpti Milvokio ekipa pralaimėjo net penktą kartą per pastarąsias šešerias rungtynes.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 16 (6 atk. kam., 16 min.), Kyle'as Korveris 13 (3/5 tritaškiai), Ersanas Ilyasova (10 atk. kam.), Donte DiVincenzo (6 rez. perd.) ir Frankas Masonas po 11.

„Nets“: Timothe Luwawu-Cabarrot 26 (5/7 tritaškiai), Garrettas Temple'as 19 (5/11 tritaškiai),... Rodionas Kurucas 10 (2/8 tritaškiai),... Džananas Musa 9 (5 atk. kam.),... Jamalas Crawfordas 5 (3 rez. perd.).