Istorinis D.Cousinso pasirodymas atvedė „Pelicans“ į pergalę po dviejų pratęsimų (3) FOTOGALERIJA, kiti rezultatai

Sausio 23 d., 07:14
D.Cousinsas žaidė žvėriškai (Scanpix nuotr.)

Pralaimėjimą po neįtikėtinos dviejų pratęsimų dramos Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Čikagos „Bulls“ (18/29) ekipa, kuri išvykoje 128:132 (21:25, 27:29, 33:27, 33:33, 8:8, 6:10) nusileido Naujojo Orleano „Pelicans“ (25/21).

Ilgą laiką koja kojon žengusių ekipų mačo atomazga vyko prie baudų metimo linijos – pagrindinio laiko pabaigoje Anthony Davisas dviem metimais išvedė savo komandą į priekį (114:112), tačiau su sirena buvo prasižengta prieš iš toli atakavusį Justiną Holiday‘ų. Pirmus du metimus pataikęs puolėjas progą išplešti pergalę vis dėlto praleido – 114:114.

Pratęsime dėjimas apsikeitė Jrue Holiday‘us ir Lauri Makkanenas, o taškus komandos nustojo rinkti likus žaisti dar dvi minutes. L.Markkanenas pataikė baudos metimą likus žaisti dar 31 sekundę (122:122) ir vėliau niekas nepasižymėjo.

Antrajame pratęsime „Pelicans“ vietos tokiai intrigai nepaliko ir greitai truktelėjo į priekį. Pergalę likus aštuonioms sekundėms baudų metimais įtvirtino DeMarcusas Cousinsas, o rungtynių lemtį galutinai nusprendė netaiklus L.Markkaneno tritaškis.

Galingą pasirodymą surengė D.Cousinsas, kuriam aikštėje teko praleisti net 52 minutes – aukštaūgis per jas spėjo pelnyti 44 taškus, atkovoti 24 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų, taip surinkdamas trigubą dublį. Tokių skaičių NBA nematė nuo 1972-ųjų, kai tai pademonstravo Kareemas Abdul-Jabbaras.

Akis į akį susitiko broliai Justinas ir Jrue Holiday‘ai. Abu jie buvo rezultatyvūs ir pelnė atitinkamai 15 ir 12 taškų.

„Bulls“: Robinas Lopezas (10/16 dvitaškių) ir Jerianas Grantas (13 rez. perd., 6 klaidos) po 22, Zachas LaVine‘as 19 (5 atk. kam.), Justinas Holiday‘us 15 (7 atk. kam.), Lauri Markkanenas (17 atk. kam.) ir Nikola Mirotičius (2/7 tritaškių) po 14.

„Pelicans“: DeMarcusas Cousinsas 44 (5/11 tritaškių, 24 atk. kam., 10 rez. perd., 4 per. kam., 5 klaidos), Anthony Davisas 34 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), E‘Twaunas Moore‘as 15 (5 atk. kam., 4 per. kam.), Jrue Holiday‘us 12, Dariusas Milleris 10 (8 atk. kam.).