Išsamus R.Kurtinaitis: apie A.Butkevičių „Žalgiryje“, M.Grigonio sunkumus ir „dvi gražiausias moteris“ čiupusį K.Maksvytį (9) pirma „MISsMATCH“ dalis

Birželio 21 d., 09:00
R.Kurtinaitis išsamiai kalbėjo apie krepšinio reikalus
R.Kurtinaitis išsamiai kalbėjo apie krepšinio reikalus
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net portale – išsamus dviejų valandų „MISsMATCH“ pokalbis su treneriu Rimu Kurtinaičiu.

Strategas kalbėjo apie Maskvos srities „Chimki“ neišmokėta skolas ir santykius su bičiuliais Rusijoje. 

„Panašiai buvo su Kantu komanda, vis papuolu į situacijas, kur traukinys nuo kalno ritasi. Jie po metų irgi iškrito į antrąją šalies lygą. Kiek žinau „Chimki“ stabilizavosi, tik neturi tokių stiprių rėmėjų kaip turėjome mes“, – apie komandos ateitį šnekėjo jis. 

Strategas apgailestavo dėl Mariaus Grigonio situacijos, kadangi prasidėjus karui išvykęs lietuvis yra susaistytas su Maskvos CSKA ekipa, kuri reikalauja įspūdingų pinigų. 

REKLAMA

„Mano klausimas paprastas – aš išvykęs likus metams iki karo. O Mariaus kontraktas galioja. FIBA teoriškai gali išrašyti jam naują licenciją, jei klubas jo nepaleidžia. Teismai vyksta, bet jie vyksta metais. Žmogui laikas bėga, sportininko gyvenimas trumpas.

Marius kainuoja brangiai, nemanau, kad „Žalgiris“ sugebės jį susigrąžinti. Sentimentų pas jį gal yra, bet šiais laikais tai nelabai daug lemia. Gal lemia, kai pinigai panašūs“, – apie jo galimybes grįžti į Kauną kalbėjo treneris.

Stratego nė kiek nestebintų, jei į Kauną atvyktų Arnas Butkevičius.

„Kiek buvo žaidėjų, kurie iš „Ryto“ perėjo į „Žalgirį“? Labiausiai Kavaliauskas rėkė, kad niekad, bet čia gyvenimas. Sportininkas nežaidžia sau, jis žaidžia pasauliui. Kažkada ir Marių bandžiau įkalbėti atvykti į „Chimki“, sakė, su Švedu nežaisiu niekada. O kaip viskas atsisuko (Juokiasi). Kavaliauskas irgi sakė, jog niekada nežais, bet vėliau tapo turbūt labiausiai mylimu Kauno sirgalių“, – lygino jis. 

R.Kurtinaitis mano, kad Kazys Maksvytis apsiėmė sudėtingus darbus: treniruoti rinktinę ir tuo pat metu ateiti į „Žalgirį“.

„Didžiausi darbai nuveikiami, kai tu nori dirbti, nežiūri aplinkybių, eini ir dirbi. Kazys yra jaunas, ambicingas. Kažkada jis buvo nusivylęs, kai pasiūlymų nebuvo išvis. Kartais būna, kad į restoraną vienu metu įeina dvi gražiausios moterys, ką tada daryti? Arba nieko nebūna, arba abi tuo pačiu metu, Kazys čiupo abi moteris vienu metu“, – juokėsi R.Kurtinaitis.

REKLAMA

Antroji pokalbio valanda – netrukus.  

Pirmoje „MISsMATCH“ dalyje:

00:00 vasaros veiklos

06:00 kantrybė su vaikais

09:30 neatsiimti pinigai iš rusų ir santykiai su bičiuliais šioje šalyje

16:00 kada rusai gali grįžti į Eurolygą?

19:30 Vatutino pasisakymai, kad CSKA būtų laimėjusi Eurolygą

21:00 Grigonio situacija

29:00 ar keista, kad „Žalgiris“ domisi Butkevičiumi?

35:00 Blaževičiaus metai Kaune

40:00 kuo Kurtinaičiui patinka Dovydas Giedraitis?

42:00 Zdovco situacija ir panašumai su Kurtinaičiu „Ryte“

51:00 ką darytų Maksvyčio vietoje?

 

„Ilgoji pertrauka“: Eurolygos pirmasis trimestras – pažymys „Žalgiriui“, nuvylę žaidėjai, nustebinę krepšininkai, kurios komandos stebina, o kurios – nuvilia, bei kur laukiamos permainos


Gairės: kurtinaitis
9 komentarai
Naujausi komentarai (9)
Geriausiai ivertinti (9)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Pasaulio taurės apžvalgos