Įspūdingos atomazgos mače J.Valančiūnas išsiskyrė dvigubu dubliu (1)

Kovo 5 d., 07:14
J.Valančiūnas pelnė 13 taškų (Scanpix nuotr.)

Kluptelėjimą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (16/16) komanda.

„Grizliai“ namuose po atkaklios kovos 111:112 (17:31, 34:30, 33:23, 27:28) neatsilaikė prieš Milvokio „Bucks“ (22/14) ekipą.

Lietuvis per 27 minutes įmetė 13 taškų (6/15 dvitaškiai, 0/1 tritaškis, 1/1 baudos metimas), atkovojo 12 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą, 3 kartus suklydo bei sykį prasižengė.

Tai buvo 20-asis vidurio puolėjo dvigubas dublis šiame sezone.

Dvikovos atomazga buvo įspūdinga – į priekį paskutinę minutę išsiverždavo tai viena, tai kita komanda. Likus 7 sekundėms, Ja Morantas įmetė dvitaškį ir šeimininkai pirmavo rezultatu 111:110.

Vis dėlto varžovų ekipoje lemiamu metu šaltus nervus parodė Jrue Holiday'us, įmesdamas sudėtingą dvitaškį bei palikdamas varžovams 2 sekundes išsigelbėti. Jų metu iniciatyvos ėmėsi naujokas Desmondas Bane'as, tačiau krepšininko tritaškis tikslo nepasiekė.

Giannis Antetokounmpo pakilo į 3-iąją poziciją Milvokio klubo istorijos metraščiuose pagal pelnytus taškus, aplenkdamas 11 594 taškus pelniusį Sidney Moncriefą.

„Grizzlies“: Ja Morantas 35 (3/13 tritaškiai, 6 atk. kam.), Dillonas Brooksas 23 (1/6 tritaškiai, 7 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 13.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 26 (11 atk. kam., 8 rez. perd.), Khrisas Middletonas 22 (9/9 baudos metimai, 10 atk. kam.), Jrue Holiday'us ir Patas Connaughtonas (3/7 tritaškiai, 9 atk. kam.) po 15.