Įspūdingas NBA atkrintamųjų startas: J.Butlerio išplėštas pratęsimas ir Kh.Middletono pergalingas metimas (18)

Gegužės 23 d., 00:11
Kh.Middletonas išplėšė pergalę (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) startavo įdomiausias sezono etapas – atkrintamosios. Jas atidarė Majamio „Heat“ ir Milvokio „Bucks“ komandų akistata.

Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijoje iki keturių pergalių Milvokio „Bucks“ klubas Khriso Middletono metimo dėka namie 109:107 (22:24, 31:26, 27:28, 19:21, 10:8) po pratęsimo palaužė Majamio „Heat“ ekipą.

Pirmoje mačo dalyje Majamio komanda turėjo nedidelę persvarą, bet vėliau kova visiškai išsilygino ir paskutinis kėlinys buvo itin įtemptas.

Likus žaisti daugiau nei 8 minutes buvo lygu (86:86), o rezultatas svyravo tik minimaliai į abi puses. Lygybė tvyrojo ir likus pusšeštos minutės (90:90), kol tritaškio nepaleido Kh.Middletonas – 93:90. Jam trimis baudos metimais atsakė Duncanas Robinsonas (93:93), o netrukus „Bucks“ baudų metimais pabėgo kiek labiau – 97:93.

Tačiau ir šis atotrūkis buvo simbolinis – Trevoro Arizos tritaškis jį pavertė niekais (96:97), palikdamas minutę žaisti. Galiausiai komandos apsikeitė baudos metimais ir Giannio Antetokounmpo baudos buvo tos, kurios leido „Bucks“ įgauti persvarą likus 9 sekundėms – 99:97. Tik tai nebuvo viskas – su kėlinio sirena Jimmy Butleris žudė varžovus ir išplėšė pratęsimą.

Jame tęsėsi atkakli kova ir likus daugiau nei 2 minutėms buvo lygu – 104:104. Brookas Lopezas pridėjo vieną baudą, bet Jrue Holiday’us pelnė dvitaškį, po kurio „Heat“ reikėjo pertraukėlės – 107:104. Teliko 39 sekundės, Goranas Dragičius pataikė iš toli (107:107), bet visas pastangas braukė Kh.Middletonas, kurio metimas tapo pergalingu paskutinę sekundę.

„Bucks“: Khrisas Middletonas 27, Giannis Antetokounmpo 26 (18 atk. kam., 5 rez. perd.), Jrue Holiday’us 20 (11 atk. kam.), Brookas Lopezas 18, Bobby Portisas 8.

„Heat“: Goranas Dragičius 25, Duncanas Robinsonas 24, Jimmy Butleris 17 (10 atk. kam., 8 rez. perd.), Kendrickas Nunnas ir Tyleris Herro – po 10.

Bružo ir Pulkovskio podkastas: atsakymai į patronų klausimus. Spausk ir žiūrėk >>

Gairės: heat, bucks