Įspūdingai išsigelbėjusi „Bayern“ pratęsė kovą dėl vietos atkrintamosiose (18) FOTOGALERIJA, pergalingo metimo VIDEO

Kovo 21 d., 22:51
P.Koponenas pataikė pergalingą metimą (Scanpix nuotr.)

Įspūdingą pergalę Eurolygoje į savo sąskaitą įsirašė Miuncheno „Bayern“ (13/15) klubas, kuris namuose 73:71 (18:19, 14:17, 17:20, 24:15) patiesė Barselonos „Barcelona Lassa“ (16/12) krepšininkus.

Po lygios pirmos mačo dalies „Barcelona Lassa“ ekipai atitrūkti pavyko po pertraukos, kai laimėjo atkarpą 11:0 ir susikrovė dviženklį pranašumą – 43:32.

32-ąją minutę „Bayern“ deficitas siekė jau 12 taškų (51:63), bet kilo į lemiamą šturmą ir spurtavo net 14:0 bei išsiveržė į priekį – 65:63. Čia pat Victoras Claveras pelnė 4 taškus paeiliui ir katalonai atsitiesė – 67:65. Prasidėjus paskutinei minutei Devinas Bookeris atstatė pusiausvyrą – 67:67.

Tuomet abi komandos apsikeitė netiksliais išpuoliais, o likus 10 sekundžių Vladimiras Lučičius pataikė tritaškį – 70:67. Tada prasidėjo pražangų taktika: Thomasas Heurtelis buvo tikslus (69:70), o Nihadas Djedovičius pataikė tik vieną – 71:69. Prieš Jaką Blažičių buvo prasižengta netyčia ir slovėnas išlygino rezultatą (71:71), bet „Bayern“ turėjo 6 sekundes ir jas išnaudojo idealiai – Petteri Koponenas pataikė pergalingą metimą – 73:71.

„Bayern“: Petteri Koponenas ir Devinas Bookeris po 14, Derrickas Williamsas 11 (5 atk. kam., 4 naud. bal.), Stefanas Jovičius 10, Danilo Barthelis 9.

„Barcelona Lassa“: Ante Tomičius (6 atk. kam., 5 rez. perd., 25 naud. bal.) ir Thomasas Heurtelis (3/4 tritaškiai) po 13, Chrisas Singletonas 12 (6 atk. kam.), Jaka Blažičius ir Pau Ribas (2/7 tritaškiai) po 10.