Įspūdingą ir į istoriją įeisiantį kėlinį sužaidusi „76ers“ išlygino serijos rezultatą (12) FOTOGALERIJA

Balandžio 16 d., 08:19
B.Simmonsas surinko trigubą dublį (Scanpix nuotr.)

Filadelfijos „76ers“ komanda atsitiesė po pirmo pralaimėto atkrintamųjų mačo Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) ir revanšą prieš Bruklino „Nets“ namuose pasiekė su kaupu – 145:123 (34:28, 31:36, 51:23, 29:36).

Atitrūkti nuo varžovų Filadelfijos ekipa ėmė trečiajame kėlinyje, nes iki tol kova vyko gana lygiai. Pirmiausiai sekė spurtas 14:0, o vėliau skirtumas jau pasiekė 20 taškų.

Įspūdingą puolimą rodžiusi ekipa galiausiai per ketvirtį surinko 51 tašką ir taip pakartojo NBA atkrintamųjų rekordą, kuris nuo 1962 m. priklausė Los Andželo „Lakers“.

Taip pat 145 pelnyti taškai yra „76ers“ komandos rekordas atkrintamosiose.

Joelis Embiidas rungtyniavo su kelio skausmais ir prie pergalės pridėjo 23 taškus bei 10 atkovotų kamuolių. „Kai žengiu į aikštę, pamirštu skausmą ir stengiuosi atlikti tai, ko reikia komandai“, – sakė jis.

Dabar ketvirtfinalio serijoje rezultatas 1:1.

Taip pat rezultatyviausių gretose buvo Tobiasas Harrisas (19 tšk.), trigubą dublį surinko Benas Simmonsas (18 tšk., 10 atk. kam., 12 rez. perd.).

Pasižymėjo ir per 18 minučių 16 taškų įmetęs bei 8 kamuolius sugriebęs Bobanas Marjanovičius, o 17 taškų surinko J.J.Redickas.

„Nets“ 19 taškų pelnė Spenceris Dinwiddie, 16 – D’Angelo Russellas, 15 – Rondae Hollisas-Jeffersonas, 13 – Shabazzas Napieras ir Carisas LeVertas.

Gairės: nba, 76ers, nets