Įspūdingą „Celtics“ naujoko pasirodymą vainikavo net aštuoni įmesti tritaškiai per pusę kėlinio (2)

Spalio 16 d., 08:39
C.Edwardsas trečiame kėlinyje surengė įspūdingą šou (Scanpix nuotr.)

Ketvirtą pergalę iš tiek pat galimų ikisezoninėse rungtynėse iškovojo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Bostono „Celtics“ komanda.

„Keltai“ išvykoje nesunkiai 118:95 (27:19, 28:25, 38:33, 24:18) sutriuškino trečią nesėkmę ketvirtame mače patyrusius Klivlando „Cavaliers“ krepšininkus.

Ši dvikova tapo tikru naujoko Carseno Edwardso benefisu. 21-erių metų gynėjas šiose rungtynėse iš viso pataikė 9 tritaškius bei pelnė 30 taškų.

Įspūdingiausia yra tai, kad net 8 tritaškius 33-iasis 2019 metų naujokų biržos šaukimas įmetė vos per kėlinį.

Bostono klube nežaidė keli lyderiai, tad keletas gerai žinomų žaidėjų gavo ilgiau pasireikšti. Tiek Eurolygoje puikiai žaidęs Bradas Wanamakeris, tiek Prancūzijos rinktinės centras Vincentas Poirier, tiek milžinas Tacko Fallas sėkmingai išnaudojo savo minutes ant parketo.

„Cavaliers“: Collinas Sextonas 20, Dariusas Garlandas 16, Jordanas Clarksonas 15 (4/6 tritaškiai), Cedi Osmanas 10.

„Celtics“: Carsenas Edwardsas 30 (9/15 tritaškiai, 21 min.), Tremontas Watersas 24 (7 rez. perd.),... Bradas Wanamakeris 11,... Vincentas Poirier 8 (6 atk. kam.),... Tacko Fallas 5 (18 min.).