Iš A.Valentaitės vogęs D.Redikas gali ilgam sėsti už grotų (28)

Birželio 28 d., 12:22
D.Redikas gali ilgam sėsti už grotų (Fotodiena.lt)
D.Redikas gali ilgam sėsti už grotų (Fotodiena.lt)
Šaltinis: 15min

Vilniaus miesto apylinkės teismui perduota baudžiamoji byla dėl stambaus svetimo turto pagrobimo. Nukentėjusioji šioje kriminalu virtusioje išblėsusios meilės istorijoje – garsi manekenė Asta Valentaitė (36). O prieš teismą teks stoti ne tik pasiekimais krepšinio aikštelėje išgarsėjusiam sportininkui Dovydui Redikui (24), praneša 15min.

Krepšininkas D.Redikas sulaukė kaltinimų pagal Baudžiamojo kodekso (BK) 178-ojo straipsnio 3 dalį – dėl stambios vagystės. Dabar į teismą pagaliau jau perduotos bylos duomenimis, vagystės buvo vykdomos sistemingai – nuo 2014 m. pabaigos iki 2016 m. vasaros. Jam gresia laisvės atėmimas iki 8 metų.

Neoficialiais duomenimis, minėtu laikotarpiu su A.Valentaite artimai bendravusį D.Rediką gundė ne grynieji pinigai, o papuošalai, brangenybės ir kitas vertingas gražuolės turtas. Asmuo savo kaltę pripažįsta, tačiau ne pilnai, o tik iš dalies. Ką iš tiesų pasisavino, o dėl ko galbūt yra apkaltintas nepelnytai, D.Redikas turės galimybę smulkiau pasiaiškinti teisminio nagrinėjimo metu.

„Bružas ir Pulkovskis“: NBA naujokų biržos įdomiausi žaidėjai, geriausi laisvieji agentai, lietuvių likimas ir klubų ėjimų galimybės


28 komentarai
Naujausi komentarai (28)
Geriausiai ivertinti (28)
PRO komentarai (2)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Palaikyk savo komandą