Į pustuštes tribūnas dėmesį atkreipęs E.Ulanovas atskleidė, kokius žodžius pasakė komandai nuaidėjus sirenai (24) VIDEO interviu

Gegužės 30 d., 21:27
E.Ulanovas apie MVP titulą negalvoja (BNS nuotr.)
E.Ulanovas apie MVP titulą negalvoja (BNS nuotr.)
Gabrielė Miknevičiūtė

Edgaras Ulanovas per pirmąjį kėlinį pelnė 16 taškų ir taip uždavė puikų toną Kauno „Žalgiriui“ antrose finalų serijos rungtynėse.

Jas žalgiriečiai galiausiai prieš Vilniaus „Rytą“ laimėjo be didelių iššūkių – 85:67.

„Geros rungtynės mums. Kelerius metus iš eilės vis pralaimėdavome antras rungtynes finaluose, kažkiek akcentavo tai ir treneriai, ir mes. Svarbu buvo rungtynių pradžioje išeiti ir atsakyti į fiziškumą, nes „Rytas“ žaidė namuose ir turėjo sureaguoti į pralaimėjimą pirmame mače.

Išėjome agresyviai, visą laiką žaidėme komandiškai, kartu, su gera kantrybe, buvo tikrai gerų epizodų – tikrai solidžios rungtynės“, – po susitikimo kalbėjo E.Ulanovas.

REKLAMA

– Kas leido kontroliuoti rungtynes kone visą laiką?

– Buvimas kartu ir koncentracija gynyboje. Momentais super susigynėme. Aišku, to visada išlaikyti nepavyksta, būna klaidelių, jei atsipalaiduodavome, „Rytas“ padarydavo spurtą. Pasitaiko visko. Bet visada buvome kartu, kovėmės vienas už kitus, suolas buvo puikus, palaikė mus išėjusius į startą. Bendrame vaizde – super.

– Kas lėmė jūsų paties galingą startą – 16 taškų per kėlinį?

– Nemažai buvo rizikuojama su manimi, White’u. „Rytas“ pats kalba, kad nenori, jog mestų Milaknis ar Grigonis, ar Leo. Mums leido mesti daugiau, tik reikia nebijoti mesti ir pataikyti. Ir šiaip pasisekė sužaisti ir „ant ūselio“.

– Ar dar prisimenate rungtynes, kai pats per kėlinį sumetęs būtumėte tiek taškų?

– Gal per du kėlinius ir esu, sunku prisiminti.

– Su tokiu žaidimu pretenduojate į MVP titulą finale?

– Mano pirmi žodžiai po sirenos visiems buvo tokie: davai, mes turime užbaigti seriją namuose, turime galvoti, kad tai vos ne paskutinis mačas, grįžti į Vilnių nebegalime. Jei toks bus mūsų mentalitetas, turėsime didelius šansus. O ar galvoju apie apdovanojimą... Žinote, bus kaip bus.

REKLAMA

– Po pirmo mačo daug kalbėjote apie „Ryto“ atkovotus kamuolius, ypač – puolime. Šiandien skaičiai kiti. Kiek svarbu buvo tai?

– Šiandien gal mažiau keitėmės gynyboje, ką darėme pirmose rungtynėse, tai ir kamuolių buvo mažiau. Jei jie mus baudžia, mes turime bausti taip pat.

– Ar prisimenate tokią finalo seriją, kur „Žalgiris“ taip tvirtai kontroliuotų situaciją?

– Sunku pasakyti. Man atrodo, kad pirmais metais, kai čia atėjau, buvo serija 4:0. O po to prieš ką bežaisdavome, antras rungtynes pralaimėdavome. Tai buvo geras akcentas, dėl kurio šiandien gerai išėjome nuo pat pradžių.

– Ar jaučiate pokytį, kad yra sumažėję jūsų žaidimo vienas prieš vieną?

– Ne visada išeina. Norėčiau, kad išeitų, bet dažnai ateina pagalbos, gerai sudvigubina ir spėja sugrįžti. Ne visada lengva „centruoti“. Ir tam pačiam Brandonui, kuris yra geras žaidėjas po krepšiu. Tiesiog „Rytas“ turi savo sistemą, prieš kurią „ant ūselio“ mums ne visada lengva užpulti.

Ką manote apie pustuštes LKL finalų arenas?

– Pastebėjau tai. Manau, kad turėtų būti kažkiek daugiau sirgalių. Vėlgi, yra kalbos, kad viskas užsitęsę, ne mums spręsti, bet tikiuosi, kad Kaune sirgalių bus daugiau. Ką galiu padaryti – žmonės renkasi patys.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


Gairės: Žalgiris, rytas, ulanovas
24 komentarai
Naujausi komentarai (24)
Geriausiai ivertinti (24)
PRO komentarai (6)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti