Į Kauną grįžęs J.Lauvergne'as: žinojau, kad negalėsiu žaisti, bet pasiilgti komandos draugų yra kas kita (23)

Gruodžio 7 d., 09:47
J.Lauvergne'as reabilitaciją tęsia Kaune (Scanpix nuotr.)
J.Lauvergne'as reabilitaciją tęsia Kaune (Scanpix nuotr.)
Šaltinis: Žalgiris

Praėjusią savaitę „Žalgirio“ rūbinėje po daugiau nei mėnesio pertraukos vėl skardėjo aukštaūgio Joffrey Lauvergne'o balsas – krepšininkas po Prancūzijoje atliktos peties operacijos ir pirmosios reabilitacijos dalies grįžo pas komandos draugus į Kauną.

Išsiskirti su kitais žalgiriečiais J.Lauvergne'ui teko po to, kai krepšininkas dar Eurolygos antrojo turo rungtynėse „Žalgirio“ arenoje su Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipa skausmingai nusileido ant parketo ir patyrė peties traumą.

Sugrįžęs į Lietuvą tęsti reabilitacijos J.Lauvergne'as pokalbyje su „Žalgiris Insider“ laidų vedėju Ryčiu Kazlausku papasakojo apie norą sugrįžti į aikštelę ir reabilitacijos eigą.

„Buvau visko pasiilgęs – buvimo komandoje tarp vyrukų, žaidimo. Žinojau, kad kurį laiką žaisti negalėsiu ir teks priprasti, bet pasiilgti komandos draugų yra kas kita. Džiaugiuosi sugrįžęs ir jau pradėsiu treniruotis tam, kad įgyčiau ir palaikyčiau formą, išnaudosiu šį laiką prasmingai, – pasakojo prancūzas. – Kiekvieną savaitę mobilumas ir paslankumas vis didesnis, šiuo metu dešinioji ir kairioji pusės juda beveik identiškai, tik trūksta tvirtumo. Jo atgavimas yra antroji reabilitacijos dalis, tad viskas normalu. Prieš išvykdamas iš Prancūzijos turėjau susitikimą su chirurgu, jis džiaugėsi esama padėtimi ir sakė, jog viskas klostosi gera kryptimi.“

REKLAMA

Krepšininkui gimtinėje buvo atlikta operacija, kurios metu stiprinta traumuota peties vieta. Kol kas J.Lauvergne'as dar negali lieti prakaito treniruoklių salėje stiprindamas kūną. Tam reiks žalios šviesos signalo iš specialistų Prancūzijoje, atlikusių operaciją žalgiriečiui.

„Po maždaug trijų savaičių, kai po operacijos bus praėję 2 mėnesiai, bus atliktas kaulo skenavimas. Jie paėmė dalį kaulo, kad galėtų jį perkelti į priekį, tad reikia atlikti šį skenavimą, jog paaiškėtų, ar kaulas prigijo. Jei taip, artimiausias keturias savaites po rezultatų pradėsiu kūno stiprinimo procesą, o po trijų mėnesių galėsiu vėl žaisti. Tad galėčiau grįžti maždaug sausio pabaigoje“, – pasakojo krepšininkas.

Net ir negalėdamas žaisti krepšinio J.Lauvergne'as veržiasi į aikštę ir pasitiki specialistų žodžiais. Anot paties krepšininko, tokios traumos, kokią patyrę jis, yra artimos regbio žaidėjams, todėl jis gali remtis jų patirtimi sugrįžtant atgal į profesionalų sportą.

REKLAMA

„Vieta, kurioje man atlikta operacija, yra geriausia pečių traumų klinika Prancūzijoje, o šis chirurgas atlieka daug operacijų regbio žaidėjams – jiems tai dažna trauma. Taip, o žaidėjams leidžia žaisti jau po 3 mėnesių, tad patikėkit, jeigu regbininkai žaidžia po 3 mėnesių, tai turėčiau žaisti ir aš, nes jie deda galvą ten, kur nedėtum kojos – tai neįtikėtina“, – aiškino vidurio puolėjas.

Viso pokalbio metu, kurį gali matyti visi „Žalgiris Insider“ prenumeratoriai, J.Lauvergne'as papasakojo apie laiką be krepšinio, pasidalijo mintimis apie žalgiriečių žaidimą bei atskirų komandos draugų pasirodymą pastaruoju metu.

Bružo ir Pulkovskio podkastas: žvilgsnis į Eurobasket 2022. Spausk ir žiūrėk >>


23 komentarai
Naujausi komentarai (23)
Geriausiai ivertinti (23)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Penktas kėlinys