I.Brazdeikis nuo suolo stebėjo eilinę „Knicks“ nesėkmę

Gruodžio 2 d., 08:14
J.Tatumas lyderiavo tiek puolime, tiek gynyboje (Scanpix nuotr.)

Dar vieną pralaimėjimą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Niujorko „Knicks“ (4/16) ekipa, namie 104:113 (30:31, 28:27, 27:23, 19:32) nusileidusi Bostono „Celtics“ (14/5) klubui.

Pusketvirto kėlinio atsilaikę „Knicks“ subyrėjo rungtynių pabaigoje. Likus žaisti šešias minutes rezultatas dar buvo lygus (95:95), tačiau likęs laikas priklausė svečiams.

„Celtics“ surengė spurtą 9:0, o po dar trijų rezultatyvių Jayleno Browno atakų susikrovė dviženklį pranašumą (110:99) ir šeimininkams neliko nieko kito kaip tik nuleisti rankas.

Mačo MVP tapo Jaysonas Tatumas, per 37 minutes pelnęs 30 taškų (5/12 dvitaškių, 5/11 tritaškių, 5/6 baudų metimų), atkovojęs 6 bei perėmęs 2 kamuolius, atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus, blokavęs 2 metimus, kartą suklydęs ir 4 sykius prasižengęs.

Per 20 sužaistų minučių pasižymėti nespėjęs Marcusas Smartas rungtynes anksčiau laiko paliko dėl pilvo skausmų.

Kanados lietuvis Ignas Brazdeikis buvo registruotas mačui, tačiau nuo „Knicks“ suolelio nepakilo.

Niujorko klubas patyrė jau šeštąją nesėkmę paeiliui. Prastą „Knicks“ žaidimo organizavimą parodo ir tai, kad joks komandos žaidėjas šį sezoną dar nėra pasiekęs dviženklio rezultatyvių perdavimų skaičiaus.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 30 (6 atk. kam., 7 rez. perd., 5/11 tritaškių), Jaylenas Brownas 28 (4/10 tritaškių, 5 atk. kam.), Kemba Walkeris 16 (5 atk. kam., 10 rez. perd., 3/9 tritaškių), Enesas Kanteris (11 atk. kam.) ir Bradas Wanamakeris po 11.

„Knicks“: Juliusas Randle‘as 26 (5 atk. kam., 0/5 tritaškių), Dennisas Smithas 17 (7 rez. perd.), R.J.Barrettas 16 (7 atk. kam.), Kevinas Knoxas 11 (5 atk. kam.), Damyeanas Dotsonas 10.