„Heat“ stratego pagyrų sulaukęs D.Lillardas atvedė „Trail Blazers“ į 10-ąją pergalę paeiliui (2)

Kovo 13 d., 08:23
D.Lillardas vėl pademonstravo klasę (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) kaip reikiant įsibėgėjo Portlando „Trail Blazers“ (41/26), kuri namuose 115:99 (34:25, 25:22, 29:25, 27:27) susitvarkė su Majamio „Heat“ (36/32).

Tai buvo jau dešimtoji paeiliui „Trail Blazers“ pergalė. Portlando klubas užkopė į trečiąją poziciją Vakaruose. Artimiausias rungtynes „Trail Blazers“ žais prieš Klivlando „Cavaliers“, tad seriją pratęsti bus nelengva.

„Nežinau, ar lygoje šiuo metu yra žaidėjas, kuris žaidžia aukštesniame lygyje nei Lillardas, – po dvikovos pareiškė „Heat“ strategas Erikas Spoelstra. – Manau, kad jis vertas būti tarp pretendentų į MVP. Jis to nusipelno savo ir komandos žaidimu.“

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Heat“ spurtavo 18:2 ir 19 taškų deficitą sumažino iki vieno metimu. Tačiau tada iniciatyvos dar kartą ėmėsi D.Lillardas, numalšinęs svečių entuziazmą ir sugrąžinęs „Trail Blazers“ mačo kontrolę.

Gynėjas surinko 21 tašką antroje mačo dalyje. Dvikovą jis baigė su 32 taškais (1/5 dvit., 7/14 trit., 9/10 baud.), 10 rezultatyvių perdavimų ir 5 atkovotais kamuoliais.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 32, Jusufas Nurkičius 27 (16 atk. kam.), C.J.McCollumas 17 (5 rez. perd.), Evanas Turneris 13, Zachas Collinsas 10.

„Heat“: Goranas Dragičius 23, Tyleris Johnsonas 17, Justise'as Winslow 15 (13 atk. kam.), Wayne'as Ellingtonas 11.