Gynėjų trio vedami „Thunder“ išsivežė pergalę iš Bruklino (1)

Sausio 14 d., 08:26
J.Hardenas šeimininkų neištempė (Scanpix nuotr.)

Netikėtą rezultatą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pateikė Oklahomos „Thunder“ (14/27) ekipa.

Vieni lygos autsaiderių išvykoje be nesklandumų sudorojo Bruklino „Nets“ (26/15) klubą – 130:109 (38:26, 32:25, 30:32, 30:26).

„Thunder“ dviženklę pergalę susikrovė vos per šešias minutes (21:11), o iki ilgosios pertraukos pabėgo 70:51. „Nets“ nesurengė atsakomojo spurto iškart grįžę iš rūbinės, todėl nugalėtojas buvo aiškus gana anksti.

Bruklino klubas vertėsi be nepasiskiepijusio, todėl namie žaisti negalinčio Kyrie Irvingo bei poilsio sulaukusio Kevino Duranto. Po rungtynių nuovargį pripažino ir Jamesas Hardenas.

Gynėjas viso mačo metu tempė paskui savo „Nets“ puolimą – 36 minutės, 26 taškai (4/11 dvitaškių, 3/11 tritaškių, 9/9 baudų metimų), 7 atkovoti ir 3 perimti kamuoliai, 9 rezultatyvūs perdavimai, 3 blokai, 3 klaidos ir 2 pražangos.

Tuo tarpu „Thunder“ gretose rezultatyviausią karjeros mačą sužaidė 19 taškų pelnęs Joshas Giddey, tačiau jį pranoko šešis tritaškius susmeigęs Luguentzas Dortas, o pagrindiniu komandos vedliu liko Shai‘us Gilgeousas-Alexanderis.

Įžaidėjas per 35 minutes pelnė 33 taškus (9/13 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 9/10 baudų metimų), atkovojo 10 ir perėmė kamuolį, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, 5 kartus suklydo ir nė sykio neprasižengė.

„Nets“ užtikrintai laimėjo kovą dėl kamuolių (50:38), tačiau atliko dvigubai mažiau rezultatyvių perdavimų (16:32), o tritaškius metė vos 22 procentų taiklumu (7/32).

„Thunder“: Shai‘us Gilgeousas-Alexanderis 33 (10 atk. kam., 9 rez. perd.), Luguentzas Dortas 27 (6/10 tritaškių), Joshas Giddey 19 (7 rez. perd., 3/11 tritaškių), Dariusas Bazley 16 (5 atk. kam.), Mike‘as Muscala 14 (4/4 tritaškių), Aaronas Wigginsas 9 (6 atk. kam.).

„Nets“: Jamesas Hardenas 26 (7 atk. kam., 9 rez. perd.), Cameronas Thomasas 21 (1/7 tritaškių), Davidas Duke‘as 13 (5 atk. kam., 3/3 tritaškių), Bruce‘as Brownas 10 (8 atk. kam., 3 blokai), Kessleris Edwardsas 9.

Bružo ir Pulkovskio podkastas: žvilgsnis į Eurobasket 2022. Spausk ir žiūrėk >>