Grįžusios žvaigždės negelbsti – „Lakers“ krito praleidę 76 varžovų dueto taškus (15)

Gegužės 3 d., 08:16
L.Jamesas netrukus gali pamiršti pergalės skonį (Scanpix nuotr.)

Iš duobės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) ir toliau neišlipa Los Andželo „Lakers“ (36/28) ekipa, namie 114:121 (38:32, 21:40, 25:27, 30:22) nusileidusi Toronto „Raptors“ (27/38) klubui.

„Raptors“ dėl pergalės ramūs buvo dar rungtynėms nesibaigus. Trečiojo kėlinio pabaigoje komandas skyrė 21 taškas (97:76) ir svečiai finišavo be didesnių nesklandumų.

Los Andželo klubo prastos serijos nenutraukia net ir po traumų grįžę Anthony Davisas bei LeBronas Jamesas. Pastarasis lieka nelaimėjęs nuo kovo 19-osios.

Tuo tarpu „Raptors“ į priekį traukė 76 taškus suvertęs Pascalio Siakamo ir Kyle‘o Lowry tandemas. Itin efektyvus buvo patyręs įžaidėjas, per 41 minutę pelnęs 37 taškus (4/7 dvitaškių, 8/13 tritaškių, 5/6 baudų metimų), atkovojęs 2 ir perėmęs kamuolį, atlikęs 11 rezultatyvių perdavimų, vos kartą suklydęs bei 4 sykius prasižengęs.

„Lakers“ laimėjo vos kartą per septynis pastaruosius mačus ir Vakaruose jau dalinasi 5–7 vietas su Dalaso „Mavericks“ (36/28) bei Portlando „Trail Blazers“ (36/28), rizikuodami negauti tiesioginio bilieto į atkrintamąsias.

Toronto klubas šiuo triumfu nutraukė trijų nesėkmių seriją, tačiau Rytuose išlieka vos vienuoliktas, taip net nepelnydamas vietos papildomame turnyre.

„Raptors“: Pascalis Siakamas 39 (13 atk. kam., 4/8 tritaškių), Kyle‘as Lowry 37 (11 rez. perd., 8/13 tritaškių), DeAndre Bembry 14 (8 atk. kam.), Freddie Gillespie 11 (7 atk. kam.).

„Lakers“: Kyle‘as Kuzma 24 (6/11 tritaškių), LeBronas Jamesas (7 atk. kam., 6 rez. perd., 5 klaidos) ir Andre Drummondas (11 atk. kam.) po 19, Talenas Hortonas-Tuckeris 14 (7 rez. perd.), Anthony Davisas 12 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as.

Bružo ir Pulkovskio podkastas: „Žalgirio“ pasikeitimai ir galimi naujokai. Spausk ir žiūrėk >>