Graikų akibrokštas – iššvaistė 14 taškų persvarą ir pralaimėjo britams (18)

Lapkričio 25 d., 22:21
T.Phillipas buvo vienas britų vedlių (FIBA nuotr.)

2023 metų Pasaulio čempionato atrankos varžybose įvyko dar vienas siurprizas. B grupėje Graikijos rinktinė (0/1) svečiuose 69:78 (23:23, 15:10, 19:23, 12:22) nusileido britams (1/0).

Trečiojo kėlinio pradžioje graikai užtikrintai kontroliavo situaciją aikštelėje ir turėjo 14 taškų persvarą (50:36).

Tada Didžiosios Britanijos krepšininkai spurtavo 7:0, vėliau svarbų tritaškį pataikė Teddy Okereaforas, o likus minutei iki trečiojo kėlinio pabaigos, Tarikas Phillipas šeimininkus priartino per minimumą (53:54).

Vaizdas aikštelėje kardinaliai pasikeitė lemiamame ketvirtyje, kurio pradžioje šeimininkai pakilo į spurtą 11:0 ir įgijo 13 taškų pranašumą (73:60). Absoliučiai pakrikę graikai per likusias dvi minutes atsitokėti nesugebėjo ir patyrė nesėkmę.

Didžioji Britanija: Teddy Okereaforas 19 (7/9 dvit.), Tarikas Phillipas 16 (5 atk. kam.), Gabrielis Olaseni 13 (5 atk. kam.), Luke'as Nelsonas 10 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Ashley Hamiltonas 9.

Graikija: Dimitris Agravanis 19 (8 atk. kam.), Nikolaos Gikas 14, Nikolaos Rogkavopoulosas 6 (9 atk. kam.).