Gimtadienio dieną M.Gecevičius svariai prisidėjo prie pergalės

Gegužės 16 d., 22:57
M.Gecevičius pelnė 12 taškų

Lenkijos lygos pusfinalio rungtynėse Zelionos Guros „Stelme“ ekipa su Martynu Gecevičiumi namuose 107:104 (21:24, 24:17, 23:22, 22:27, 17:14) po pratęsimo palaužė Vroclaveko „Anwil“ komandą ir serijoje išsiveržė į priekį 2:1.

29 minutes žaidęs M.Gecevičius, kuris gegužės 16-ąją šventė 30-metį, pelnė 12 taškų (2/3 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), sugriebė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, sykį pažeidė taisykles ir surinko 15 naudingumo balų.

Nugalėtojams Jamesas Florence’as įmetė net 34 taškus. Pralaimėjusiems Ivanas Almeida surinko 23 taškus.