Geriausios Dž.Musos rungtynės leido „Real“ atlaikyti „Valencia“ šturmą (1)

Lapkričio 22 d., 23:21
Dž.Musa buvo puikus

Eurolygoje intrigos kaip visada nepašykštėjo ispaniška dvikova.

Madrido „Real“ (6/3) išvykoje sulaukė rimto Valensijos „Valencia“ (4/5) iššūkio – 80:73 (31:19, 10:12, 18:15, 21:27).

Karališkasis klubas rungtynes pradėjo itin solidžiai – Džananas Musa ir Petras Cornelie vien per pirmąjį kėlinį sumetė po dešimt taškų bei suteikė svečiams dviženklę persvarą (31:19). Antrajame kėlinyje išmonę demonstravo Sergio Rodriguezas, atlikęs 1600-ąjį karjeros rezultatyvų perdavimą.

Trečiajame kėlinyje skirtumas tarp komandų pasiekė ir 16 taškų (59:43), tačiau šeimininkai atsisakė pasiduoti. Jaredas Harperis ir Samas Van Rossomas prasidėjus paskutinei minutei tritaškiais sumažino skirtumą iki trijų taškų – 71:74.

Situaciją stabilizavo Gabrielio Decko ir Dž.Musos taškai, o rungtynes uždarė Sergio Llullo baudų metimai.

Geriausias savo rungtynes Eurolygoje sužaidė Dž.Musa – 28 minutės, 28 taškai (10/13 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 2/2 baudų metimų), 6 atkovoti ir 2 perimti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, 2 klaidos, 2 pražangos bei 32 naudingumo balai.

Iki šiol rekordinis bosnio mačo įvyko Milane, kur jis surinko 25 taškus ir 31 naudingumo balą. Tiesa, imtis nėra didelė – 23-ejų puolėjui tai buvo vos 22-asis mačas Eurolygoje.

Valensijos klubas jau kitame Eurolygos ture savo arenoje priims Kauno „Žalgirį“ (5/3).

„Valencia“: Samas Van Rossomas 17 (5/8 tritaškių), Bojanas Dubljevičius 15 (3/7 tritaškių), Jaredas Harperis 11 (5 rez. perd.).

„Real“: Džananas Musa 28 (10/13 dvitaškių, 6 atk. kam.), Gabrielis Deckas 16 (10 atk. kam.), Petras Cornelie 10, Sergio Llullas 8, ... , Walteris Tavaresas 4 (6 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Ilgoji pertrauka“: LKL klubų mėnuo – Cvirkos ateitis Pasvalyje, lyderį galinti prarasti „CBet“, bergždžios „Gargždų“ ir „Wolves“ paieškos bei „Šiaulių“ noras pakeisti legionierių