Gausybę tritaškių išleidęs S.Curry nenutraukė „Spurs“ pergalių serijos (3)

Kovo 19 d., 07:24
S.Curry standartiškai buvo rezultatyvus (Scanpix nuotr.)

Pralaimėjimą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė titulą ginantys Oklando „Golden State Warriors“ (47/22), išvykoje 105:111 (25:25, 22:33, 31:24, 27:29) nusileidę San Antonijaus „Spurs“ (42/29) klubui.

Čempionai bėdų prisidarė dar antrajame kėlinyje, kurį pralaimėjo dviženkliu skirtumu ir vėliau turėjo šį pranašumą deginti prieš vieną labiausiai organizuotų lygos ekipų.

Trečiojo kėlinio pabaigoje jie buvo trumpam išsiveržę į priekį (78:77), tačiau „Spurs“ susigrąžino iniciatyvą ir daugiau nė karto nebeatsiliko. Paskutiniai mačo taškai buvo pelnyti dar likus žaisti pusantros minutės, kai DeMaras DeRozanas pasižymėjo iš vidutinio nuotolio.

Per likusį laiką komandos apsikeitė penkiais netaikliais metimais (keturi iš jų buvo tritaškiai) ir pergalė liko „Spurs“ pusėje.

San Antonijaus klubas laimėjo jau devintąjį kartą paeiliui, taip toliau kopdamas aukštyn turnyro lentelėje, kur pasiekė jau penktąją vietą Vakarų konferencijoje.

Oklando klubui nepadėjo net į aikštelę po traumos grįžęs Kevinas Durantas, žaidęs solidžiai ir pelnęs 24 taškus. Tiesa, šį kartą „Warriors“ vertėsi be kitos žvaigždės – DeMarcuso Cousinso.

Šanso vėl pasirodyti NBA lygoje sulaukė Andrew Bogutas. Neseniai į „Warriors“ gretas grįžęs australas iškart pasirodė starto penkete ir spėjo pasižymėti 7 taškais bei 7 atkovotais kamuoliais.

LaMarcusas Aldridge‘as per karjerą yra surinkęs jau 18 854 taškus ir iš 69-osios vietos visų laikų rezultatyviausiųjų sąraše išstūmė Gleną Rice‘ą. Tuo tarpu D.DeRozanas šį sezoną surinko 1400 taškų, 400 atkovotų kamuolių ir 400 rezultatyvių perdavimų. Kartu su LeBronu Jamesu, Tracy McGrady ir Steve‘u Nashu, tik ši ketveriukė yra pasiekusi tokius skaičius pirmajame sezone su nauja komanda.

„Warriors“: Stephenas Curry 25 (7 atk. kam., 8 rez. perd., 6/18 tritaškių), Kevinas Durantas 24 (5 atk. kam., 0/4 tritaškių), Klay‘us Thompsonas 14 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 4/9 tritaškių), Draymondas Greenas 10 (7 rez. perd., 3 blokai), Alfonzo McKinnie 8 (6 atk. kam.), Andrew Bogutas 7 (7 atk. kam.).

„Spurs“: DeMaras DeRozanas 26 (9 atk. kam., 8 rez. perd., 9/17 dvitaškių), LaMarcusas Aldridge‘as 23 (13 atk. kam.), Rudy Gay‘us 17 (6 atk. kam.), Derrickas White‘as 12, Patrickas Millsas 10.

Gairės: nba, spurs, warriors