Galingas trečias kėlinys leido „Anadolu Efes“ pranokti ALBA ekipą FOTOGALERIJA

Sausio 12 d., 21:14
V.Micičius sužaidė sėkmingą mačą (Scanpix nuotr.)

Eurolygos devynioliktojo turo rungtynėse Stambulo „Anadolu Efes“ (10/9) ekipa namuose 84:76 (18:18, 18:26, 26:9, 22:23) nugalėjo Berlyno ALBA (7/12) krepšininkus.

Pirmoji dvikovos dalis klostėsi netikėtai: jeigu pirmajame kėlinyje dar viskas klostėsi taškas į tašką (18:18), tai antrajame ketvirtyje jau situaciją kontroliavo ALBA, kuri po truputį didino skirtumą ir susikrovė dviženklę atsargą – 42:30. Iki pirmos mačo dalies pabaigos „Anadolu“ sugebėjo šiek tiek priartėti – 36:44.

Po didžiosios pertraukos dvikovos favoritai ėmė įrodinėti savo statusą – kėlinį pradėjo 6 taškus be atsako ir priartėjo (42:44), o po atkarpos 7:2 jau išlygino rezultatą – 51:51. Netrukus abi komandos apsikeitė tiksliais metimais (53:53), bet per likusias 3 minutes ALBA taškais nepasižymėjo, o tuo pasinaudoję šeimininkai sugebėjo įsigyti 9 taškų pranašumą – 62:53.

ALBA paskutiniajame kėlinyje dar bandė sugrąžinti intrigą (59:66), bet „Anadolu“ atkarpa 8:2 (74:61) galutinai užgesino varžovų entuziazmą ir jie buvo priversti patirti nesėkmę.

„Anadolu Efes“: Adrienas Moermanas (3/5 tritaškiai, 8 atk. kam.) ir Vasilije Micičius (2/7 tritaškiai, 8 rez. perd.) ir Shane‘as Larkinas (4/8 tritaškiai, 6 rez. perd.) po 15, Rodrigue‘as Beaubois 11 (2/7 tritaškiai), Jamesas Andersonas 10 (5 atk. kam.), Bryantas Dunstonas 9 (9 atk. kam.).

ALBA: Jaysonas Grangeris 17 (3/7 tritaškiai), Benas Lammersas 14 (6 atk. kam.), Maodo Lo 11, Johannesas Thiemannas 8 (8 atk. kam.).