Galingas J.Valančiūno ir Z.Williamsono duetas pratęsė „Spurs“ košmarą (2) kiti rezultatai

Gruodžio 3 d., 07:32
J.Valančiūnas buvo itin aktyvus (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) dar vieną pergalę iškovojo Naujojo Orleano „Pelicans“ su Jonu Valančiūnu.

Luizianos ekipa išvykoje 117:99 (26:24, 23:28, 32:19, 36:28) nugalėjo San Antonijaus „Spurs“ (6/17).

Rungtynes sudarė dvi skirtingos atkarpos – iki trečiojo kėlinio pabaigos „Spurs“ sugebėjo atsilaikyti (69:68), bet tuomet praleido trumpą svečių spurtą, o ketvirtajame kėlinyje subyrėjo visiškai, atsilikdami 74:90 ir iškrisdami iš kovos dėl pergalės.

J.Valančiūnas per 26 minutes pelnė 21 tašką (7/9 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 4/4 baudų metimų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei kartą prasižengė.

Lietuvį pranoko tik Zionas Williamsonas – 34 minutės, 30 taškų (9/12 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 12/13 baudų metimų), 15 atkovotų ir 2 perimti kamuoliai, 8 rezultatyvūs perdavimai, blokas, 3 klaidos bei pražanga.

„JV yra fenomenalus žaidėjas, manau, kad ir aš neblogas. Manau, kad abu esame protingi žaidėjai. Nuo sezono pradžios sakiau, kad mums tiesiog reikia laiko. Kuo daugiau žaisime kartu, tuo geresnė bus mūsų chemija“, – po mačo džiaugėsi Z.Williamsonas.

„Spurs“ buvo be ryškiausios savo žvaigždės – dėl smulkios medicininės procedūros komandai vadovauti negalėjo Greggas Popovičius, jį pakeitė Brettas Brownas.

San Antonijaus klubas suklupo jau dešimtą kartą paeiliui ir fiksuoja antrą blogiausią seriją klubo istoriją. Ilgesnį nesėkmių ruožą „Spurs“ išgyveno tik 1989-aisiais, kai nelaimėjo trylikos mačų serijos.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 30 (15 atk. kam., 8 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 21 (11 atk. kam.), Trey'us Murphy 17 (5/12 tritaškių), Naji Marshallas (5 atk. kam.) ir Jose Alvarado (5 rez. perd., 3/7 tritaškių) po 15.

„Spurs“: Devinas Vassellas 25 (5/12 tritaškių), Keldonas Johnsonas 15 (6 atk. kam., 1/8 tritaškių), Charlesas Bassey 11 (9 atk. kam.), Keita Batesas-Diopas ir Romeo Langfordas po 10, Tre Jonesas 9 (9 rez. perd.).

Kiti rezultatai:

Vašingtono „Wizards“ (11/12) 116:117 Šarlotės „Hornets“ (7/15)

Denverio „Nuggets“ (14/8) 109:117 Atlantos „Hawks“ (13/10)

Majamio „Heat“ (11/12) 120:116 Bostono „Celtics“ (18/5) (po pratęsimo)

Toronto „Raptors“ (11/11) 105:114 Bruklino „Nets“ (13/11)

Orlando „Magic“ (5/18) 96:107 Klivlando „Cavaliers“ (15/8)

Los Andželo „Lakers“ (9/12) 133:129 Milvokio „Bucks“ (15/6)

Filadelfijos „76ers“ (12/11) 109:117 Memfio „Grizzlies“ (13/9)

Hjustono „Rockets“ (6/16) 122:121 Fynikso „Suns“ (15/7)

Indianos „Pacers“ (12/10) 119:139 Jutos „Jazz“ (14/11)

Čikagos „Bulls“ (9/13) 111:119 San Fransisko „Golden State Warriors“ (12/11)

„Ilgoji pertrauka“: laiko kreditas Polonarai, planas Jonavai, veikiantys ir neveikiantys pokyčiai LKL ekipos bei kodėl Cvirka dar turi darbą