Galingą D.Sabonio trigubą dublį į antrą planą nustūmė rekordinis R.Westbrooko pasirodymas (10) FOTOGALERIJA

Gegužės 9 d., 07:20
D.Sabonis rinko trigubą dublį (Scanpix nuotr.)

Domantas Sabonis surengė galingą pasirodymą, bet Russellas Westbrookas griežė pirmais smuikais ir išplėšė pergalę Vašingtono „Wizards“ (32/36) klubui.

Svečiuose po pratęsimo 133:132 (33:32, 30:30, 29:39, 32:23, 9:8) „Wizards“ palaužė Indianos „Pacers“ (31/36).

Rungtynės buvo be proto atkaklios ir komandos visą laiką žengė viena šalia kitos. Ketvirtajame kėlinyje, kai jau atrodė, kad R.Westbrokas išplėšia pergalę, Carisas LeVertas leido „Pacers“ gauti dar 5 papildomas minutes, kai lygino rezultatą.

Pratęsime „Pacers“ buvo įgavusi nedidelę persvarą (132:131), tačiau visą paskutinę minutę komandos taškų niekaip nepelnė ir tik paskutinę sekundę R.Westbrokas provokavo C.LeVerto pražangą. Būtent šie baudos metimai atnešė pergalę „Wizards“.

Rungtynių herojus surinko eilinį trigubą dublį, kuris jam – 35-asis sezone ir 181-asis karjeroje. Pastaruoju rezultatu jis pavijo Oscarą Robertsoną yra dabar yra lyderis Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

R.Westbrooko sąskaitoje buvo 33 taškai, 19 atkovotų kamuolių ir 15 rezultatyvių perdavimų.

Tiesa,trigubas dublis buvo ne tik jo sąskaitoje, o taip pat ir D.Sabonio. Jis per 43 minutes įmetė 30 taškų (12/18 dvit., 0/3 trit., 6/7 baud.), atkovojo 13 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 13 perdavimų, po 4 sykius klydo ir prasižengė.

„Pacers“ komandoje rezultatyvesnis liko tik C.Levertas – 35 taškai, 14 atkovotų kamuolių ir 8 rezultatyvūs perdavimai.

„Wizards“ komandoje įspūdingai žaidė net 50 taškų surinkęs Bradley Bealas. Dėl to, kad susižeidė čiurną, jis net nežaidė pratęsimo.

„Wizards“: Bradley Bealas 50, Russellas Westbrookas 33 (19 atk. kam., 15 rez. perd.), Rui Hachimura 13 (6 atk. kam.), Davis Bertanis 10, Aleksejus Lenas 8 (10 atk. kam.).

„Pacers“: Carisas LeVertas 35 (14 atk. kam., 8 rez. perd.), Domantas Sabonis 30, Edmondas Sumneris 13, Oshae Brissettas 12, Dougas McDermottas 11.