Galinga „Clippers“ puolimo banga nušlavė „Kings“ (1)

Sausio 16 d., 08:06
K.Leonardas pelnė 27 taškus (Scanpix nuotr.)

Los Andželo „Clippers“ (9/4) ekipa užkūrė puolimo mašiną ir svečiuose net 138:100 (34:31, 35:30, 37:16, 32:23) sutriuškino Sakramento „Kings“ (5/8) klubą.

Los Andželo ekipa rodė įspūdingą taiklumą: 18 iš 35 tritaškių (51 proc.), 34 iš 54 dvitaškių (63 proc.). Ji sužaidė rezultatyviausią savo sezono mačą.

Ryškiausiai žaidė Kawhi Leonardo ir Paulo George’o tandemas: pirmasis pelnė 27 taškus, antrasis – 26.

„Clippers“ nepralaimi Sakramente jau nuo 2013 metų kovo.

Nors skirtumas ir yra didžiulis, du kėlinius kova buvo apylygė ir tik tada „Clippers“ perėmė iniciatyvą į savo rankas. Sekė septyni Los Andželo ekipos tolimi metimai per kėlinį, atkarpa 17:2, kas leido galvoti apie pergalę.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 27, Paulas George’as 26 (4/8 trit.), Marcusas Morrisas 18, Luke’as Kennardas 14, Terance’as Mannas 13 (9 atk. kam.).

„Kings“: Marvinas Bagley 20, Richaunas Holmesas 17, Harrisonas Barnesas ir DeAaronas Foxas – po 14.

Gairės: kings, clippers