G.Krapikas: komandos vyr. treneriu nebedirbu – turiu naujas pareigas (15) VIDEO interviu

Rugsėjo 7 d., 12:31
G.Krapikas vyr. treneriu nebedirba
G.Krapikas vyr. treneriu nebedirba
Edgaras Pulkovskis
iš Nandzingo, Krepsinis.net

Prie Nandzingo „TongXi“ klubo vairo kitą sezoną nebematysime Gintaro Krapiko, kuris pernai buvo pasirašęs dvejų metų sutartį.

Specialistas pats papasakojo, kad paramą padidinusi miesto valdžia pageidavo, jog komandą treniruotų kinas, todėl G.Krapikui teko atsitraukti – jis dabar darbuosis trenerių štabo konsultantu.

– Kaip vertinate rinktinės pasirodymą?

– Kol yra kažkokie šansai patekti į kitą etapą, rezultatai yra teigiami. Žaidimas pirmajame etape tikrai buvo solidus. Tik pirma pusė prieš australus pridarė mums bėdų, bet antroje dalyje tikrai buvome solidūs. Rinktinės laukia didelis darbas per kitus du mačus.

REKLAMA

– Ar galima apgailestauti, kad mūsų pusėje varžovai tokie sunkūs, kai kitose grupėse rinktinės daug silpnesnės?

– Galima reikšti nepasitenkinimą, tačiau ką tai pakeis? Tokia yra realybė ir ją reikia priimti tokią. Reikia žiūrėti, kaip išsikapstyti iš šitos situacijos.

– Taip suorganizuoto čempionato ir tikėjotės?

– Kinams labai svarbu parodyti pasauliui, kad jie gali suorganizuoti tokius renginius, todėl skyrė daug lėšų, žmogiškų išteklių. Matau, kad vyrai susiduria su viena problema, apie kurią kalbėjo ir rinktinės štabas – lėtas internetas, neįmanoma parsisiųsti rungtynių įrašų. Kai niekas nekalba kita kalba, tikrai sudėtinga komunikuoti. Aš pats metus esu čia, bet kalbos nemoku ir tikrai sunku komunikuoti. Kai Europoje dar ženklų kalba gali pagelbėti, tai čia ji nepadeda.

– Kaip jums sekėsi komplektuoti komandą?

– Aš komandos nekomplektavau, nes pavasarį miesto savivaldybė padidino paramą klubui ir prie ekipos vairo norėjo matyti vietinį specialistą. Dabar esu trenerių štabo konsultantas. Kadangi tokios pareigybės nėra ir negaliu sėdėti ant suolo, tad dirbu konsultantu.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


15 komentarai
Naujausi komentarai (15)
Geriausiai ivertinti (15)
PRO komentarai (2)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti