G.Dragičiaus vedami „Heat“ paskutinėmis sekundėmis triumfavo Brukline

Gruodžio 2 d., 07:30
G.Dragičius pratęsė puikų slovėnų vakarą NBA (Scanpix nuotr.)

Skaudų pralaimėjimą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Bruklino „Nets“ (10/10) ekipa, savo aikštėje 106:109 (30:32, 35:26, 16:25, 25:26) nusileidusi Majamio „Heat“ (14/5).

Likus žaisti 30 sekundžių „Nets“ dar pirmavo, tačiau tada pražanga buvo sustabdytas Jimmy Butleris. Bruklino klubo strategas Kenny Atkinsonas paprašė vaizdo peržiūros, po kurios arbitrai nuomonės nepakeitė, todėl „Nets“ neteko minutės pertraukėlės.

Jimmy Burleris realizavo baudų metimus, o po nesėkmingos šeimininkų atakos tą patį atliko ir Justise‘as Winslow (109:106). Pratęsimą tolimu metimu dar galėjo išplėšti Spenceris Dinwiddie, tačiau jis buvo netaiklus.

Pergalę Majamio klubui nukalė vieną geriausių sezono mačų sužaidęs Goranas Dragičius. Slovėnas per 31 minutę pelnė 24 taškus (6/12 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 3/4 baudų metimų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Įžaidėjas buvo per plauką nuo rezultatyviausio sezono pasirodymo. Iki šiol jis du kartus buvo pasiekęs 25 taškų ribą.

Tuo tarpu permainingai žaidžianti Bruklino ekipa ir toliau laukia į rikiuotę grįžtančio nominalaus lyderio Kyrie Irvingo. Dėl peties traumos įžaidėjas praleido jau devynis mačus, tačiau netrukus turėtų grįžti į aikštelę.

Majamio klubo reikaluose vėl dalyvauja dešimties rungtynių diskvalifikaciją atkentėjęs Dionas Waitersas. Gynėjas jau buvo kartu su komanda, nors mačui ekipos trenerių štabas jo ir neregistravo.

„Nets“: Spenceris Dinwiddie 29 (6 atk. kam., 4/9 tritaškių), Joe Harrisas 25 (5/9 tritaškių), DeAndre Jordanas 15 (8 atk. kam., 7/8 dvitaškių), Davidas Nwaba 10, Taureanas Prince‘as 9 (7 atk. kam., 5 rez. perd., 3 blokai, 2/9 tritaškių).

„Heat“: Goranas Dragičius 24 (6 rez. perd.), Jimmy Butleris 20 (7 atk. kam.), Bamas Adebayo 17 (16 atk. kam., 6/14 dvitaškių), Kendrickas Nunnas 11 (1/7 tritaškių), Duncanas Robinsonas (10 atk. kam.) ir Justise‘as Winslow (5 atk. kam., 3/12 metimų) po 10.