G.Dragičiaus ir D.Wade‘o tandemas parklupdė be R.Westbrooko likusią „Thunder“ (2)

Kovo 19 d., 08:32
D.Wade'as puikiai pasidarbavo (Scanpix nuotr.)

Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Majamio „Heat“ (34/36) ekipa, išvykoje 116:107 (27:25, 31:30, 28:20, 30:32) nugalėjusi Oklahomos „Thunder“ (42/29).

„Heat“ šiame mače pavydėtinai tvirtai laikė iniciatyvą – į priekį išsiveržė likus žaisti 2 minutes pirmajame kėlinyje (20:18) ir nuo tada nė karto neatsiliko. Ketvirtajame kėlinyje skirtumas pasiekė jau 19 taškų (101:82) ir viskas tapo aišku.

„Thunder“ gerbėjai šiame mače turėjo prisiminti, kaip komandos žaidimas atrodo be Russello Westbrooko. Įžaidėjas turėjo praleisti mačą dėl per sezoną surinktų 16 techninių pražangų.

Jį starto penkete solidžiai pakeitė Dennisas Schroderis, o papildomų pareigų puolime priėmė ir Jerami Grantas, tačiau su susilpnėjusiu atsarginių žaidėjų suoleliu pergalės iškovoti nepavyko. Ypač kai nuo „Heat“ suolelio taip galingai pakilo veteranai.

Dwyane‘as Wade‘as ir Goranas Dragičius nepradėjo mačo starto penkete, tačiau vis tiek tempė komandą į priekį ir kartu pelnė 51 tašką. Tam jiems užteko kartu sužaisti vos 62 minutes. Oklahomos klubui padėti negalėjo ir šlaunies traumą patyręs rezervinis vidurio puolėjas Nerlensas Noelis.

„Heat“: Goranas Dragičius 26 (5 atk. kam., 11 rez. perd., 6/9 tritaškių), Dwyane‘as Wade‘as 25 (5 rez. perd., 9/13 dvitaškių), Kelly Olynykas 18 (9 atk. kam.), Jamesas Johnsonas 14, Joshas Richardsonas 9 (7 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Thunder“: Paulas George‘as 31 (9 atk. kam., 5 rez. perd., 4/11 tritaškių), Jerami Grantas 27 (10 atk. kam.), Dennisas Schroderis 20 (6 rez. perd., 5 klaidos), Stevenas Adamsas 10 (12 atk. kam.), Terrance‘as Fergusonas 9 (3/9 tritaškių).