G.Antetokounmpo nesulaikę „Warriors“ neturėjo šansų Milvokyje (4)

Sausio 14 d., 07:52
G.Antetokounmpo buvo sunkiai sulaikomas (Scanpix nuotr.)

Klay’aus Thompsono sugrįžimu besidžiaugiančių San Fransisko „Golden State Warriors“ (30/11) ūpą gerokai numušė itin nesėkmingas išvykos mačas.

Vieni Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) favoritų svečiuose 99:118 (21:37, 17:40, 34:20, 27:21) nusileido titulą ginantiems Milvokio „Bucks“ (27/17).

Uraganiniu tempu rungtynes pradėję šeimininkai dar iki ilgosios pertraukos ėmėsi triuškinti varžovus (77:38). Vėliau čempionai leido skirtumui aptirpti, tačiau rungtynių kontrolės paleidę nebuvo.

Pagrindiniu pergalės kalviu tapo trigubą dublį atlikęs Giannis Antetokounmpo – 30 minučių, 30 taškų (11/15 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 8/12 baudų metimų), 12 atkovotų kamuolių, 11 rezultatyvių perdavimų, 3 blokai, 5 klaidos ir 2 pražangos.

Jam tai buvo trečiasis sezono ir 28-asis karjeros trigubas dublis.

„Bucks“ buvo arti didžiausio skirtumo po dviejų kėlinių per visą komandos istoriją. Įdomu tai, kad rekordas tai pat pasiektas šiame sezone, lapkritį dar skaudžiau baudus Orlando „Magic“ (77:36).

Trečiąjį savo mačą sužaidęs K.Thompsonas turės susitaikyti, kad po pustrečių metų pertraukos grįžti į NBA nėra paprasta. Jo rezultatyvumas smuko trečiame mače paeiliui – 17, 14 ir 11 taškų.

„Warriors“ nesėkmę dar labiau apkartino Gary Paytono trauma. Vos penkias minutes sužaidęs gynėjas negalėjo tęsti rungtynių dėl nugaros skausmų.

San Fransisko klubas pastaruoju metu nežiba ir per penkis mačus iškovojo vos vieną pergalę. Tuo tarpu Milvokio ekipa analogišką seriją paliko už nugaros ir pasiekė antrąją savo pergalę per šešis susitikimus.

„Warriors“: Andrew Wigginsas 16, Jonathanas Kuminga 15 (7 atk. kam.), Stephenas Curry 12 (8 atk. kam., 2/6 tritaškių), Klay‘us Thompsonas 11 (2/7 tritaškių), Juanas Toscano-Andersonas ir Jordanas Poole‘as po 9.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 30 (12 atk. kam., 11 rez. perd.), Khrisas Middletonas 23 (5 atk. kam., 7 rez. perd., 5/7 tritaškių), Bobby Portisas 20 (7 atk. kam., 4/7 tritaškių), Graysonas Allenas 15 (5 atk. kam., 3/7 tritaškių).

Bružo ir Pulkovskio podkastas: žvilgsnis į Eurobasket 2022. Spausk ir žiūrėk >>