G.Antetokounmpo kariauna vos neatidavė pergalės trigubą dublį surinkusio R.Westbrooko ekipai

Gegužės 6 d., 08:15
G.Antetokounmpo atomazgą stebėjo iš šalies (Scanpix nuotr.)

Nelengvą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Milvokio „Bucks“ (42/24) ekipa, namie 135:134 (29:37, 42:34, 32:24, 32:39) palaužusi Vašingtono „Wizards“ (30/36) klubą.

Likus žaisti tris minutes rezultatas dar buvo lygus (124:124), tačiau Bryno Forbeso ir Pato Connaughtono tolimi metimai suteikė iniciatyvą šeimininkams. Likus dviems minutėms šeštąją pražangą puolime užsidirbęs Giannis Antetokounmpo buvo priverstas sėsti ant suolo.

Likus 5,3 sekundėms Bradley Bealas sumažino skirtumą iki minimalaus (134:135). „Bucks“ išsimesdami kamuolį buvo arti klaidos, tačiau Raulis Neto užmynė ant galinės linijos. Po paprašytos minutės pertraukėlės Milvokio ekipa vėl prarado kamuolį, o Garrisonas Mathewsas metimu per visą aikštę buvo arti stebuklo.

Russellas Westbrookas surinko eilinį trigubą dublį – 40 minučių, 29 taškai (12/18 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 5/8 baudų metimų), 12 atkovotų kamuolių, 17 rezultatyvių perdavimų, 3 perimti kamuoliai, blokai, 2 klaidos ir 3 pražangos.

Įžaidėjui tai tapo jau 179-uoju karjeros trigubu dubliu. Iki visų laikų rekordą išlaikančio Oscaro Robertsono jam liko vos du kartus surinkti tokią statistikos eilutę.

Tuo tarpu G.Antetokounmpo per 30 minučių pelnė 23 taškus (8/13 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 7/8 baudų metimų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus bei po 6 kartus suklydo ir prasižengė.

Dvyniai Lopezai susitikimą pažymėjo panašiais pasirodymais. Brookas Lopezas brolį pranoko trimis taškais ir dviem atkovotais kamuoliais.

Graikas šį kartą neturėjo pagrindinio ginklanešio Khriso Middletono, kurį starto penkete pakeitė P.J.Tuckeris. Tuo tarpu Vašingtono klubui dėl su COVID-19 nesusijusios ligos nepadėjo Rui Hachimura.

Pastaruoju metu žaidimo kokybę pagerinę „Wizards“ Rytuose žengia dešimti, „Bucks“ – treti.

„Wizards“: Bradley Bealas 42 (11/18 dvitaškių), Russellas Westbrookas 29 (12 atk. kam., 17 rez. perd.), Davis Bertanis 13, Danielis Gaffordas 12 (10 atk. kam.), Anthony Gillas 11, Garrisonas Mathewsas ir Robinas Lopezas (6 atk. kam.) po 8.

„Bucks“: Jrue Holiday‘us 29 (5 atk. kam., 6 rez. perd., 4/8 tritaškių), Giannis Antetokounmpo 23 (9 atk. kam., 8 rez. perd., 6 klaidos), Donte DiVincenzo 19 (5/7 tritaškių), Patas Connaughtonas 16 (6 atk. kam.), Brynas Forbesas 14, Brookas Lopezas (8 atk. kam.) ir Jeffas Teague‘as po 11.