G.Antetokounmpo ilgos rankos padėjo „Bucks“ išgyventi „Celtics“ šturmą ir išlyginti serijos rezultatą (3) FOTOGALERIJA

Balandžio 22 d., 22:39
G.Antetokounmpo išplėšė pergalę (Scanpix nuotr.)

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos ketvirtfinalyje tarp Bostono „Celtics“ ir Milvokio „Bucks“ įsivyravo lygybė – serijoje iki keturių pergalių rezultatas tapo 2:2.

Ketvirtosiose rungtynėse „Bucks“ namuose 104:102 (24:17, 27:18, 24:32, 29:35) palaužė „Celtics“ pasipriešinimą.

Rungtynių pradžioje „Bucks“ iškart perėmė kontrolę ir ėmė sparčiai tolti. „Celtics“ puolimas nefunkcionavo, o Milvokio krepšininkai pirmąją mačo dalį pabaigė pirmaudami 51:35.

Po didžiosios pertraukos „Bucks“ apsukų nemažino. Giannio Antetokounmpo dėjimas, sužaidus penkias minutes trečiajame kėlinyje, didino šeimininkų persvarą iki 20 taškų (65:45).

Tada „Celtics“ pabudo. Svečiai spurtavo 8:0, o vėliau sumažino deficitą iki vienženklio skaičiaus, kai du tritaškius įsūdė Jaylenas Brownas bei Jaysonas Tatumas (63:71).

Lemiamo ketvirčio pradžioje „Celtics“ pratęsė sėkmingą atkarpą ir penkis taškus be atsako surinkęs Marcusas Morrisas rezultatą išlygino (77:77).

Sutrikusius Milvokio krepšininkus iš duobės ėmė tempti Ericas Bledsoe. Gynėjo taiklūs metimai atstatė „Bucks“ 5 taškų pranašumą (90:85), o jis dar labiau išaugo kai krepšį dėjimu sudrebino G.Antetokounmpo (94:87).

Tada „Celtics“ pakilo į lemiamą šturmą 13:5 ir J.Tatumas, prasidėjus paskutinei minutei, išvedė svečius į priekį (100:99). Vis tik likus 33 sekundėms, taikliu tritaškiu atsakė Malcolmas Brogdonas, sugrąžinęs „Bucks“ vieno metimo pranašumą (102:100).

Netrukus rezultatą lygino Alas Horfordas, bet „Bucks“ pergalę išplėšė G.Antetokounmpo. Likus 5 sekundėms, graikas pakartojo netaiklų M.Brogdono metimą (104:102).

Rungtynių didvyriu tapęs G.Antetokounmpo per 40 minučių įmetė 27 taškus (12/18 dvit., 0/2 trit., 3/6 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo ir 4 kartus pažeidė taisykles.

Khrisas Middletonas prie pergalės prisidėjo 23 taškais (6 atk. kam.), Jabari Parkeris – 16 (7 atk. kam.), M.Brogdonas – 10.

„Celtics“ gelbėjo J.Brownas, surinkęs 34 taškus (5/8 trit., 8 atk. kam.), 21 tašką pridėjo J.Tatumas, po 13 – M.Morrisas ir A.Horfordas (9 atk. kam.), 10 – Terry Rozieras (2/10 trit., 8 rez. perd., 5 atk. kam.).