Finalo starte Ispanijoje – antausis Eurolygos čempionams (18)

Birželio 14 d., 00:15
„Baskonia“ iškovojo pirmą pergalę

Ispanijoje prasidėjo finalo serija, kurioje pirmąją pergalę po dramatiškos kovos pasiekė Vitorijos „Baskonia“ – ji svečiuose 94:90 (19:17, 20:22, 28:19, 27:32) nugalėjo Madrido „Real“.

Visos rungtynės buvo labai įtemptos ir komandų nė karto neskyrė daugiau nei 9 taškai. Vis tik „Real“ atsiliko didžiąją laiko dalį ir nepaisant paskutinių varžovų tritaškių „Baskonia“ pergalę įtvirtino.

„Baskonia“ komandai 16 taškų pelnė Luca Vildoza, 13 – Vincentas Poirier, po 12 – Tornike Shengelia (7 atk. kam.) ir Janis Timma.

„Real“ 20 taškų per 14 minučių pridėjo Jaycee Carrollas, 14 – Sergio Llullas, po 12 – Luka Dončičius ir Walteris Tavaresas.

Gairės: real, ispanija, baskonia